IA6-12GM50-IU-Y70109008 - 70109008
Czujnik indukcyjny z wyjściem analogowym firmy Pepperl+Fuchs
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inductive analog sensor IA6-12GM50-IU-Y70109008
- Indukcyjny analogowy
- Wyjście analogowe 1 mA ... 5 mA / 0 V ... 5 V.
- 0 ... 6 mm czoło pseudo-zabudowane
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Typ wyjścia | Wyjście prądu analogowego lub analogowe napięcie wyjściowe | |
| Instalacja | quasi-rumieniec | |
| Polaryzacja wyjściowa | DC | |
| Element uruchamiający | stal miękka, np. sol. 1.0037, SR235JR (wcześniej St37-2) 18 mm x 18 mm x 1 mm |
| Współczynnik redukcji r Al | 0.33 | |
| Współczynnik redukcji r Cu | 0.28 | |
| Współczynnik redukcji r 304 | 0,8 | |
| Współczynnik redukcji r Mosiądz | 0.43 | |
| Zakres pomiaru | 0 ... 6 mm | |
| Typ wyjścia | 4-przewodowy | |
| Nominalne oceny | ||
| Warunki instalacji | ||
| A | 2 mm | |
| B | 12 mm | |
| C | 18 mm | |
| F | 14 mm | |
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V, tętnienie resztkowe 20% U B | |
| Limit częstotliwości (3dB) | 1000 Hz | |
| Zabezpieczenie przed odwrotną polaryzacją | tak | |
| Zabezpieczenie przed zwarciem | tak | |
| Powtórz dokładność | ± 0.32 mm | |
| Rozdzielczość | 0 ... 1 µm | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 10 mA | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 551 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wyjście analogowe | ||
| Typ wyjścia | 0 ... 5 V / 1 ... 5 mA | |
| Rezystor obciążenia | Current output A2: 1 kΩ (UB=10V) / 5 kΩ (UB=30V) | |
| Prąd obciązenia | Napięcie wyjściowe A1: ≤ 10 mA | |
| Czas naprawy | 20 ms | |
| Punkt zerowy tolerancji regulacji | ≤ ± 10 % pełnej skali | |
| Dryft temperaturowy | ± 5% (0 ... 70 ° C) ± 10% (-25 ... 0 ° C) |
| Tętnienie | 20% | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007, EN 60947-5-7:2003, IEC 60947-5-7:2003 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |