INX360D-F99-B16-V15 - 212422
1-osiowy czujnik wychylenia firmy Pepperl+Fuchs, czujnik inercyjny, homologacja E1, zakres 0 ... 360°, odporność na wstrząsy, temperatur pracy -40 ... +85 °C, interfejs CANopen, odporność na zakłócenia 100 V/m, konektor M12-5pin
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Inclination sensor INX360D-F99-B16-V15
- Zatwierdzenie typu E1
- Zakres pomiarowy 0 ... 360 °
- Wysoka odporność na wstrząsy
- Rozszerzony zakres temperatur
-40 ... + 85 ° C - Interfejs CANopen
- Zwiększona odporność na hałas 100 V / m
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Typ | Czujnik nachylenia, 1-osiowy | |
| Zakres pomiaru | 0 ... 360 ° | |
| Absolutna dokładność | ≤ ± 0.5 ° | |
| Opóźnienie odpowiedzi | ≤ 20 ms | |
| Rozdzielczość | ≤ 0,1 ° | |
| Powtórz dokładność | ≤ ± 0,1 ° | |
| Wpływ temperatury | ≤ 0,027 ° / K | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 300 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | LED, zielony | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 50 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 2,5 s | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | Mogę otworzyć | |
| Profil urządzenia | CiA410, Ver. 1.2 | |
| Kod wyjściowy danych | kod binarny | |
| Szybkość transmisji | 125 kBit / s, 250 kBit / s, 500 kBit / s, 1 MBit / s, programowalny | |
| ID węzła | 1 ... 127, programowalny | |
| Zakończenie | zewnętrzny | |
| Czas cyklu | ? 20 ms | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Odporność na wstrząsy i uderzenia | 100 g zgodny z DIN EN 60068-2-27 | |
| Standardy | EN 60947-5-2:2007, IEC 60947-5-2:2007 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |