BOS 08E-NS-KF20-S49 - BOS01H7
Czujnik optyczny odbiciowy z triangulacją firmy Balluff, obudowa cylindryczna M8, wyjście NPN/NO
BOS 08E-NS-KF20-S49 - BOS01H7
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 1 tydzień
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień
Gwarancja
24
Producent
BALLUFF
Opisy produktu
Seria 08E
Wymiary Ø 8 x 40 mm
Złącze NPN Styk zwierny (NO)
Zasada działania Czujnik optoelektroniczny
Zasada działania optyczna Czujnik świetlny, triangulacja
Cecha specjalna optyczna Tłumienie tła
Charakterystyka wiązki Rozbieżny
Rodzaj światła LED ze światłem czerwonym
Wielkość plamki świetlnej Ø 2.5 mm Wyjście światła
Zasięg 20 mm