GRTB18S-P1317 - 1076094
GRTB18S-P1317 - 1076094
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Tłumienie tła
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 38,1 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Cylindryczny
Średnica gwintu (korpus) M18 x 1
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 3 mm ... 300 mm
Zasięg wykrywania 20 mm ... 150 mm
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 7 mm (100 mm)
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr, 270°
Wskaźnik
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale wł.: obiekt obecny
Stale wył.: brak obiektu
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające PNP
Tryb przełączania Załączany przez światło
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - (≤ 3 V) / ok. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 500 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Układy zabezpieczające A
B
D
Klasa ochrony III
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca (2 x)
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 60947-5-2
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 985 lat(a)
DCavg 0 %