HT3C.XL/4P-200-M8 - 50129386
Czujnik optyczny odbiciowy z eliminacją wpływu tła firmy LEUZE, zakres pomiarowy, biały 90%: 0,005 ... 0,1 m; światło: czerwone; zasilanie 10-30V DC; wyjście1: PNP/NO; wyjście2: PNP/NC; 1000 Hz; przewód 200 mm z M8-4pin; wymiary: 11,4 x 34,2 x 18,3 mm