HT46C/4X-200-M12 - 50130201
Czujnik optyczny odbiciowy z eliminacją wpływu tła firmy LEUZE, wyk. spec.: AS-I; zakres: 0,005 ... 3 m; światło: czerwone; zasilanie 10-30V DC; wyjście1: PNP/NO; 250 Hz; przewód 200 mm z gniazdem M12-4pin; wymiary: 20,5 x 76,3 x 44 mm