OBT20-R102-P1-IO-F - 267075-100598
Czujnik optyczny z triangulacją (BGS) firmy Pepperl+Fuchs, modulowane widzialne światło czerwone, 1 wyjście Push-Pull, IO-Link / Q - Pin2: otwarty, 10 ... 30 V DC, przewód 2 m -40 ... 60 ° C, IP67 / IP68 / IP69K, 500 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Triangulation sensor (BGS) OBT20-R102-P1-IO-F
- Miniaturowa konstrukcja z wszechstronnymi opcjami montażu
- Najlepsze tłumienie wpływu tła w swojej klasie cenowej
- Precyzyjne wykrywanie obiektów, prawie niezależnie od koloru
- Extended temperature range
-40 °C ... 60 °C - Wysoki stopień ochrony IP69K
- IO-Link interface for service and process data
| Opis produktu |
|---|
| Czujnik triangulacji z eliminacją tła |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 7 ... 20 mm | |
| Maksymalny zasięg wykrywania | 5 ... 25 mm | |
| Eliminacja wpływu tła | zaczyna się od 25 mm | |
| Cel referencyjny | standardowy biały, 100 mm x 100 mm | |
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Etykietowanie grup ryzyka LED | grupa zwolniona | |
| Black-white difference (6 %/90 %) | około 1 mm | |
| Średnica plamki świetlnej | około 1,5 mm przy 20 mm | |
| Opening angle | około 3 ° | |
| Limit światła otoczenia | EN 60947-5-2 : 40000 Lux | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 600 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Dioda zielona: ciągłe świecenie - zasilanie włączone miganie (4 Hz) - zwarcie miganie z krótką przerwą (1 Hz) - tryb IO-Link |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Sinusoida | max. 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | < 25 mA przy napięciu zasilania 24 V. | |
| Klasa ochrony | III | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | IO-Link (przez C / Q = BK) | |
| IO-Link revision | 1.1 | |
| Profil urządzenia | Inteligentny czujnik | |
| Identyfikator urzadzenia | 0x11051D (1115421) | |
| Szybkość transmisji | COM2 (38.4 kBit/s) | |
| Min. czas cyklu | 2,3 ms | |
| Szerokość danych procesowych | Dane procesowe wejście 1 Bit Dane procesowe wyjście 2 Bit |
| Obsługa trybu SIO | tak | |
| Kompatybilny typ portu głównego | A | |
| Wyjście | ||
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA, obciążenie rezystancyjne | |
| Kategoria użytkowania | DC-12 and DC-13 | |
| Spadek napięcia | ≤ 1,5 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | SIO mode: 1800 Hz IO-Link mode: 900 Hz |
| Czas odpowiedzi | SIO mode: 260 µs IO-Link mode: 520 µs |
| Dostosowanie | ||
| Interfejs komunikacyjny | IEC 61131-9 | |
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | E87056, wymieniony na liście cULus, zasilacz klasy 2, typ 1 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 13,9 mm | |
| Wysokość obudowy | 31,9 mm | |
| Głębokość obudowy | 18,3 mm | |