OBT600-R200-2EP-IO-1T-L - 295670-100234
Czujnik optyczny z triangulacją (BGE) firmy Pepperl+Fuchs, światło czerwone, 90 ... 600 mm, 1 wyjście uniwersalne Push-Pull, NO lub NC, 10 ... 30 V DC, przewód 2 m, -40 ... 60 ° C (-40 ... 140 ° F), IP67 / IP69 / IP69K, 1650 Hz
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Triangulation sensor (BGE) OBT600-R200-2EP-IO-1T-L
- Średnia konstrukcja z wszechstronnymi opcjami montażu
- Bezpieczne i bezbłędne wykrywanie, nawet blisko powierzchni dzięki ocenie tła
- Czujniki laserowe DuraBeam - trwałe i przydatne jak LED
- Extended temperature range
-40 °C ... 60 °C - Wysoki stopień ochrony IP69K
- IO-Link interface for service and process data
| Opis produktu |
|---|
| Laserowy czujnik odbiciowy z oceną tła |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 40 ... 600 mm | |
| Minimalny zakres wykrywania | 40 ... 90 mm | |
| Maksymalny zasięg wykrywania | 40 ... 600 mm | |
| Zakres regulacji | 90 ... 600 mm | |
| Cel referencyjny | standardowy biały, 100 mm x 100 mm | |
| Źródło światła | Dioda laserowa | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Znamionowe parametry lasera | ||
| Klasa | LASEROWE ŚWIATŁO, NIE WSTAWIAJ SIĘ DO WIĄZKI | |
| Klasa lasera | 1 | |
| Długość fali | 680 nm | |
| Rozbieżność wiązki | > 5 mrad, d63 < 2,8 mm w zakresie 350 mm ... 800 mm | |
| Długość impulsu | 3 µs | |
| Częstotliwość powtarzania | około 13 kHz | |
| max. pulse energy | 10,4 nJ | |
| Black-white difference (6 %/90 %) | < 5 % przy 300 mm | |
| Średnica plamki świetlnej | około 2,5 mm przy odległości 600 mm | |
| Opening angle | około 0.3 ° | |
| Limit światła otoczenia | EN 60947-5-2 : 70000 Lux | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 560 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Dioda zielona: ciągłe świecenie - zasilanie włączone miganie (4 Hz) - zwarcie miganie z krótką przerwą (1 Hz) - tryb IO-Link |
| Elementy sterujące | Przełącznik zmiany jasności / ciemności | |
| Elementy sterujące | Regulator zasięgu wykrywania | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Sinusoida | max. 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | <] 15 mA przy napięciu zasilania 24 V. | |
| Klasa ochrony | III | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | IO-Link (przez C / Q = BK) | |
| IO-Link revision | 1.1 | |
| Profil urządzenia | Identyfikacja i diagnoza Inteligentny czujnik typu 2.4 |
| Identyfikator urzadzenia | 0x111703 (1120003) | |
| Szybkość transmisji | COM2 (38.4 kBit/s) | |
| Min. czas cyklu | 2,3 ms | |
| Szerokość danych procesowych | Dane procesowe wejście 1 Bit Dane procesowe wyjście 2 Bit |
| Obsługa trybu SIO | tak | |
| Kompatybilny typ portu głównego | A | |
| Wyjście | ||
| Wyjście sygnału | 2 push-pull (4 in 1) outputs, short-circuit protected, reverse polarity protected, overvoltage protected | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA, obciążenie rezystancyjne | |
| Kategoria użytkowania | DC-12 and DC-13 | |
| Spadek napięcia | ≤ 1,5 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 1650 Hz | |
| Czas odpowiedzi | 300 µs | |
| Dostosowanie | ||
| Interfejs komunikacyjny | IEC 61131-9 | |
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Bezpieczeństwo lasera | EN 60825-1:2014 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | E87056, wymieniony na liście cULus, zasilacz klasy 2, typ 1 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 15 mm | |
| Wysokość obudowy | 50,6 mm | |
| Głębokość obudowy | 41.7 mm | |