WL2SG-2E1135 - 1065930
WL2SG-2E1135 - 1065930
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Bez odstępu minimalnego odbłyśnika (autokolimacja / optyka współosiowa)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 7,7 mm x 21,8 mm x 13,5 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 0 m ... 1,2 m
Zasięg wykrywania 0 m ... 0,55 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 12 mm (250 mm)
Długość fali 640 nm
Rodzaj ustawiania Przewód
AutoAdapt Tak
Zastosowania specjalne Wykrywanie przezroczystych obiektów
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 20 mA
Wyjście przełączające NPN
Tryb przełączania Załączany przez ciemność
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 50 mA
Czas odpowiedzi < 0,5 ms
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,09 mm²
Średnica przewodu Ø 3 mm
Układy zabezpieczające A
B
D
Filtr polaryzacyjny Tak
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS/PC
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Temperatura otoczenia podczas pracy –20 °C ... +50 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Nr pliku UL NRKH.E181493
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 2.001 lat(a)
DCavg 0 %