WT12L-2B550 - 1017904
Fotoprzekaźnik odbiciowy laserowy SICK, zasięg 30–200 mm, PNP/NPN, ogniskowa 100 mm, potencjometr, detekcja małych obiektów, IP69K, szybka reakcja.
WT12L-2B550 - 1017904
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępny na magazynie (1 szt.) i więcej
Wysyłka w ciągu 24-48h
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W12-2 Laser, WT12L-2B550, Maks. zasięg wykrywania: 30 mm ... 200 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Tłumienie tła, Wyjście przełączające: PNP, NPN, Tryb przełączania: Załączany przez światło, Załączany przez ciemność, Typ przyłącza: Wtyczka M12, 5-pinowa, Nadajnik światła: Laser, Rodzaj światła: Widzialne światło czerwone, Klasa lasera: 2, Rodzaj ustawiania: Potencjometr, Korpus: Prostopadłościenny, W zakresie dostawy: 2 x wspornik samozaciskowy BEF-KH-W12, ze śrubami, Ogniskowa: 100 mm
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Tłumienie tła
Maks. zasięg wykrywania 30 mm ... 200 mm
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła Laser
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 0,2 mm (100 mm)
Ogniskowa 100 mm
Parametry lasera
Referencja normatywna EN 60825-1:2014, IEC 60825-1:2007
Klasa lasera 2
Parametry LED
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr
Zakres dostawy 2 x wspornik samozaciskowy BEF-KH-W12, ze śrubami
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 316 lat(a)
DCavg 0 %
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 55 mA
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Rodzaj PNP
NPN
Tryb przełączania Załączany przez światło, Załączany przez ciemność
Wybór rodzaju funkcji wyjścia Do wyboru, przy użyciu przewodu sterującego L/D
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Uv - < 2 V, Uv / 0 V, <= 1,5 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Uv - < 2 V, Uv / 0 V, <= 1,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 200 µs
Częstotliwość przełączania 2.500 Hz
Układy zabezpieczające A
C
D
Mechanika
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 15 mm x 49 mm x 41,5 mm
Przyłącze Wtyczka M12, 5-pinowa
Materiał
Obudowa Metal
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Masa 130 g
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP67
IP69K
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +50 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +75 °C