WT24-2R210S03 - 1017856
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, zasięg 2,5 m, przekaźnik, tłumienie tła, światło podczerwone, IP67, z kątownikiem mocującym, zaciskowe M16, napięcie 20–250 V AC/DC.
WT24-2R210S03 - 1017856
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W24, WT24-2R210S03, Maks. zasięg wykrywania: 100 mm ... 2.500 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Tłumienie tła, Wyjście przełączające: Przekaźnik, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przyłącze zaciskowe ze złączem skręcanym M16, Rodzaj ustawiania: Potencjometr
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Tłumienie tła
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 27 mm x 87,5 mm x 65 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 100 mm ... 2.500 mm
Zasięg wykrywania 100 mm ... 2.500 mm
Rodzaj światła Światło podczerwone
Nadajnik światła LED
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 80 mm (2.500 mm)
Rodzaj ustawiania Potencjometr
Cechy szczególne Z kątownikiem mocującym BEF-W24
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
Pobór mocy < 2 VA
Wyjście przełączające Przekaźnik, z separacją galwaniczną
Funkcja wyjścia Zestyk przełączny
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Wybór rodzaju funkcji wyjścia Do wyboru, przełącznikiem jasno/ciemno
Prąd łączeniowy (napięcie łączeniowe) 4 A @ 250 V AC, 4 A @ 24 V DC, 0.125 A @ 250 V DC
UL: 4 A @ 250 V AC, general use / 4 A @ 250 V AC, resistive (NO) / 3 A @ 250 V AC, resistive (NC) / 4 A @ 24 V DC, NO, general use / 3 A @ 24 V DC, NC, general use / R300 / B300 (NO contacts only)
Czas odpowiedzi ≤ 10 ms
Częstotliwość przełączania 10 Hz
Typ przyłącza Przyłącze zaciskowe ze złączem skręcanym M16
Układy zabezpieczające A
C
Klasa ochrony II
Masa 330 g
Produkt specjalny Tak
Materiał obudowy Metal, Cynkowy odlew ciśnieniowy
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Kątownik mocujący BEF-W24
Kategoria użytkowa AC-15, DC-13
Wg EN 60947-1
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C