WT24-2V540S10 - 1018945
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, zasięg 1,2 m, szybka szklana, wyjście alarmowe, NPN/PNP, IP67, wtyczka M12, potencjometr, optyka szklana, napięcie 10–30 V DC.
WT24-2V540S10 - 1018945
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W24, WT24-2V540S10, Maks. zasięg wykrywania: 100 mm ... 1.200 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Tłumienie tła, Wyjście przełączające: NPN, PNP, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Wtyczka M12, 5-pinowa, Rodzaj ustawiania: Potencjometr
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Tłumienie tła
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 27 mm x 87,5 mm x 65 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 100 mm ... 1.200 mm
Zasięg wykrywania 100 mm ... 1.200 mm
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła LED
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 40 mm (1.200 mm)
Rodzaj ustawiania Potencjometr
Wyjście alarmowe Tak
Cechy szczególne Szybka przednia ze szkła
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 50 mA
Wyjście przełączające NPN, PNP
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 500 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Wtyczka M12, 5-pinowa
Układy zabezpieczające A
C
D
Klasa ochrony II
Masa 350 g
Produkt specjalny Tak
Materiał obudowy Metal, Cynkowy odlew ciśnieniowy
Materiał układu optycznego Szkło, Szkło
Stopień ochrony IP67
Wejście testowe, nadajnik wyłączony TE po 0 V
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 796 lat(a)
DCavg 0 %