WTB4FT-31311120ZZZ - 1113180
WTB4FT-31311120ZZZ - 1113180
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (2 szt.)
Wysyłka w ciągu 5-7 dni
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W4, WTB4FT-31311120ZZZ, Zasięg min./maks.: 7 mm / 120 mm, Zasada działania: Fotoprzekaźnik odbiciowy, Szczegóły zasady działania: Tłumienie tła, DoubleLine, Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany przez światło, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem M8, 3-pinowy, 110 mm, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj światła: Widzialne światło czerwone, Materiał obudowy: VISTAL®, Rodzaj ustawiania: Przycisk Teach-in, potencjometr, Element przyciskowo-obrotowy, Korpus: Prostopadłościenny
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Tłumienie tła, DoubleLine
Zasięg wykrywania
Minimalny zasięg 7 mm
Maks. zasięg wykrywania 120 mm
Zakres ustawienia wartości progowej przełączania dla tłumienia tła 15 mm ... 120 mm
Obiekt referencyjny Obiekt o współczynniku remisji 90% (odpowiada wzorcowi bieli wg DIN 5033)
Odstęp minimalny pomiędzy ustawionym zasięgiem oraz tłem (czarny 6% / biały 90%) 1 mm, przy odległości 50 mm
Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności 30 mm ... 80 mm
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Kształt plamki świetlnej DoubleLine, dwie plamki świetlne w postaci równoległych linii
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 1,2 mm x 17 mm (50 mm)
Parametry LED
Referencja normatywna EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, modyfikowane
Oznaczenie grupy ryzyka LED Dowolna grupa
Długość fali 635 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO), standardowo
1 mm (przy odległości 50 mm (obiekt z remisją 90% (odpowiada wzorcowi bieli DIN 5033)))
Rodzaj ustawiania
Element przyciskowo-obrotowy BluePilot: do ustawiania zasięgu
Wskaźnik
Niebieska LED BluePilot: wskaźnik zasięgu
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale wł.: obiekt obecny
Stale wył.: brak obiektu
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 661 lat(a)
DCavg 0 %
TM (okres użytkowania) 20 lat(a)
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 5 Vss
Kategoria użytkowa DC-12 (Wg EN 60947-5-2)
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu ≤ 25 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany przez światło
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. UB / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Układy zabezpieczające wyjścia Zabezpieczenie przed zamianą biegunów
Zabezpieczenie nadprądowe
Chronione przed zwarciem
Czas odpowiedzi ≤ 1.000 µs
Dokładność powtarzalności (czas odpowiedzi) 240 µs
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Przyporządkowanie styków/żył
Funkcja styku 4/czarny (BK) Wyjście cyfrowe, załączane przez światło, obiekt obecny → wyjście Q HIGH
Mechanika
Korpus Prostopadłościenny
Szczegóły budowy Flat
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 16 mm x 40,1 mm x 12,1 mm
Przyłącze Przewód z wtykiem M8, 3-pinowy, 110 mm
Szczegóły przyłącza
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Średnica przewodu Ø 3,4 mm
Długość przewodu (L) 77 mm
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Przewód Tworzywo sztuczne, PVC
Wtyk Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Masa Ok. 30 g
Maks. moment dokręcenia śrub mocujących 0,4 Nm
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP66 (EN 60529)
IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Typ. odporność na światło zewnętrzne Światło sztuczne: ≤ 50.000 lx
Światło słoneczne: ≤ 50.000 lx
Odporność na drgania 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)