GLK18-8-200/59/115/161 - 199807
Czujnik optyczny odbiciowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres 50 ... 450 mm ustawialny, światło czerwone, zasilanie 10 ... 30 V DC, przewód 2 m, 1 wyjście NPN, światło-włącz, 500 Hz, -25 ... 60 ° C, IP67
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Diffuse mode sensor GLK18-8-200/59/115/161
- Wydajna linia w krótkiej plastikowej obudowie M18 do standardowych zastosowań
- Wskaźnik 4 diody LED dla widoczności 360 °
- Uniwersalne zasilanie
| Opis produktu |
|---|
| Czujnik odbicowy, obudowa gwintowana M18, obudowa z tworzywa sztucznego, przednia powierzchnia optyczna, zasięg wykrywania 200 mm, światło czerwone, ciemne, wersja AC / DC, wyjście NPN-FET, kabel stały |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 20 ... 200 mm ustawialny | |
| Maksymalny zasięg wykrywania | 0 ... 200 mm | |
| Cel referencyjny | Kodak biały 100 mm x 100 mm | |
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone, 640 nm | |
| Średnica plamki świetlnej | około 15 mm przy 200 mm | |
| Opening angle | około 2 ° | |
| Optyka | czołowy | |
| Limit światła otoczenia | 30000 Lux ; zgodny z EN 60947-5-2:2007 | |
| Histereza | < 15 % | |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Dioda zielona, świecąca statycznie Zasilanie włączone | |
| Elementy sterujące | regulacja czułości | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 20 ... 250 V AC / DC | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | <2,5 mA | |
| Wyjście | ||
| Rodzaj przełączania | dark-on | |
| Wyjście sygnału | N-kanałowy MOSFET, zabezpieczony przed zwarciem | |
| Napięcie przełączania | max. 250 V AC / DC | |
| Prąd przełączania | max. 200 mA | |
| Spadek napięcia | ≤ 3,5 V AC / DC | |
| Częstotliwość przełączania | 50 Hz | |
| Czas odpowiedzi | ≤ 10 ms | |
| Dostosowanie | ||
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | UL 508 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | II, oceniane wartościowo ≤ 250 V AC ze stopniem zanieczyszczenia 1-2 zgodne z IEC 60664-1 | |
| Aprobata UL | Lista cULus, obudowa typu 1 W celu zabezpieczenia nadprądowego należy zainstalować bezpiecznik o prądzie znamionowym maks. 3 A 250 V AC / DC |
| Zatwierdzenie CCC | Certyfikowany przez China Compulsory Certification (CCC) | |
| Zatwierdzenia | CE | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Podłączenie | 2 m, 3 x 0,34 mm 2 , kabel PVC | |