GLV18-8-450/115/120 - 188573
Czujnik optyczny odbiciowy firmy Pepperl+Fuchs, zakres 10 ... 450 mm, światło czerwone, zasilanie 10 ... 30 V DC, klasa 2, kabel 2 m, 2 wyjścia uniwersalne Push-Pull, jasno / ciemno-włącz, 500 Hz, -20 ... 55 ° C, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Diffuse mode sensor GLV18-8-450/115/120
- Wydajna linia w krótkiej plastikowej obudowie M18 do standardowych zastosowań
- Bardzo wysoki zasięg wykrywania
- Wskaźnik 4 diody LED dla widoczności 360 °
- Wersja z przednią powierzchnią optyczną
- Wersja na napięcie stałe
| Opis produktu |
|---|
| Czujnik odbicowy, obudowa gwintowana M18, obudowa z tworzywa sztucznego, przednia powierzchnia optyczna, zasięg wykrywania 450 mm, światło czerwone, włączone światło / ciemność, wersja DC, 2 wyjścia PNP, kabel stały |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 50 ... 450 mm ustawialny | |
| Maksymalny zasięg wykrywania | 0 ... 450 mm | |
| Cel referencyjny | Kodak biały 100 mm x 100 mm | |
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone, 640 nm | |
| Średnica plamki świetlnej | około 30 mm przy 400 mm | |
| Opening angle | około 4 ° | |
| Optyka | czołowy | |
| Limit światła otoczenia | 30000 Lux | |
| Histereza | < 15 % | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 920 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Dioda zielona, świecąca statycznie Zasilanie włączone | |
| Elementy sterujące | regulacja czułości | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | < 20 mA | |
| Wyjście | ||
| Rodzaj przełączania | jasno / ciemno włączone | |
| Wyjście sygnału | 2 PNP, uzupełniające, zabezpieczone przed zwarciem, otwarte kolektory | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA | |
| Spadek napięcia | ≤ 1,5 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 500 Hz | |
| Czas odpowiedzi | ≤ 1 ms | |
| Dostosowanie | ||
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Klasa ochrony | II, Rated insulation voltage ≤ 50 V AC with pollution degree 1-2 according to IEC 60664-1 | |
| Aprobata UL | Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |