GRTE18-N2447 - 1067973
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, wyjście NPN, zakres detekcji 10–400 mm, maks. 550 mm, LED czerwony 650 nm, czas odpowiedzi <1 ms, komplementarny sygnał wyjściowy, wtyk M12, IP67.
GRTE18-N2447 - 1067973
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Energetyczna
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 73,5 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Cylindryczny
Średnica gwintu (korpus) M18 x 1
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 5 mm ... 550 mm
Zasięg wykrywania 10 mm ... 400 mm
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 9 mm (400 mm)
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr
Wskaźnik
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale wł.: obiekt obecny
Stale wył.: brak obiektu
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające NPN
Funkcja wyjścia Komplementarne
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. UV / ≤ 3 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 1.000 µs
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Układy zabezpieczające A
B
D
Klasa ochrony III
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Zakres dostawy Nakrętka mocująca (2 x)
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 60947-5-2
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C