GRTE18-P1142V - 1085689
Fotoprzekaźnik odbiciowy SICK, energetyczny, wyjście PNP, tryb jasny/ciemny, przewód 4-żyłowy 2 m, stal nierdzewna, IP67/IP68/IP69K, zasięg 10–400 mm, do stref higienicznych.
GRTE18-P1142V - 1085689
Szczegóły zasady działania Energetyczna
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 73,5 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Cylindryczny
Długość obudowy 73,5 mm
Użyteczna długość gwintu 49,3 mm
Średnica gwintu (korpus) M18 x 1
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 5 mm ... 550 mm
Zasięg wykrywania 10 mm ... 400 mm
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 9 mm (400 mm)
Długość fali 650 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr, 270°
Stale wył.: brak obiektu
Zastosowania specjalne Strefy higieniczne i mokre
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające PNP
Funkcja wyjścia Komplementarne
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - (≤ 3 V) / ok. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 1.000 µs
Częstotliwość przełączania 500 Hz
Typ przyłącza Przewód, 4-żyłowy, 2 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Średnica przewodu Ø 4,8 mm
Klasa ochrony III
Masa 175 g
Materiał obudowy Metal, Stal nierdzewna V4A (1.4404, 316L)
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Maks. moment dokręcania 90 Nm
Stopień ochrony IP67
IP68
IP69K
Zakres dostawy Nakrętka mocująca (2 x)
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 60947-5-2
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –30 °C ... +75 °C