VTE18L-4P324 - 6027418
Fotoprzekaźnik odbiciowy laserowy SICK, światło czerwone, wyjście PNP, zasięg 5–300 mm, klasa lasera 1, teach-in, optyka zogniskowana, wtyk M12, IP67.
VTE18L-4P324 - 6027418
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik odbiciowy
Szczegóły zasady działania Energetyczna
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 97,7 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Cylindryczny
Długość obudowy 97,7 mm
Średnica gwintu (korpus) M18 x 1
Oś optyczna Osiowa
Maks. zasięg wykrywania 0 mm ... 400 mm
Zasięg wykrywania 5 mm ... 300 mm
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Laser
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 8 mm (300 mm)
Długość fali 650 nm
Klasa lasera 1 (IEC 60825-1)
Moc wyjściowa lasera 0,4 mW
Rodzaj ustawiania Przewód, Pojedynczy przycisk Teach-in (Zasięg wykrywania, Zasięg wykrywania)
Wykonanie specjalne Optyka zogniskowana
Zastosowania specjalne Wykrywanie małych obiektów
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ± 10 %
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające PNP
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Wybór rodzaju funkcji wyjścia Do wyboru, przez wejście sterujące C
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 0,625 ms
Częstotliwość przełączania 800 Hz
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Układy zabezpieczające A
B
C
D
Klasa ochrony III
Masa 60 g
Materiał obudowy Metal, mosiądz niklowany/PC
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PC z szybą ochronną ze szkła
Stopień ochrony IP67
Temperatura otoczenia podczas pracy –15 °C ... +55 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –25 °C ... +70 °C