OMT100-R103-2EP-IO-0,3M-V1 - 267075-100374
Czujnik pomiarowy odległości firmy Pepperl+Fuchs, zakres 40 ... 100 mm, rozdzielczość 0,1 mm, błąd liniowy ± 0,75 %, zasilanie 10 ... 30 V DC, przewód 0,3 m z gniazdem M12-4pin, IP67 / IP68 / IP69K, 2 wyjścia uniwersalne Push-Pull
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Distance sensor OMT100-R103-2EP-IO-0,3M-V1
- Miniaturowa konstrukcja z wszechstronnymi opcjami montażu
- Zajmujące mało miejsca czujniki odległości w małej, znormalizowanej konstrukcji
- Technologia Multi Pixel (MPT) - dokładna i precyzyjna ocena sygnału
- IO-Link interface for service and process data
| Opis produktu |
|---|
| czujnika odległości |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zakres pomiaru | 40 ... 100 mm | |
| Cel referencyjny | standardowy biały, 100 mm x 100 mm | |
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Etykietowanie grup ryzyka LED | grupa zwolniona | |
| Odchylenie kątowe | max. +/- 1,5 ° | |
| Średnica plamki świetlnej | około 8 mm przy odległości 100 mm | |
| Opening angle | około 4 ° | |
| Limit światła otoczenia | EN 60947-5-2 : 30000 Lux | |
| Rozdzielczość | 0,1 mm | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 600 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Dioda zielona: ciągłe świecenie - zasilanie włączone miganie (4 Hz) - zwarcie miganie z krótką przerwą (1 Hz) - tryb IO-Link |
| Elementy sterujące | Klucz Teach-In | |
| Elementy sterujące | 5-stopniowy przełącznik obrotowy do wyboru trybów pracy | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Sinusoida | max. 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | < 25 mA przy napięciu zasilania 24 V. | |
| Klasa ochrony | III | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | IO-Link (przez C / Q = styk 4) | |
| IO-Link revision | 1.1 | |
| Profil urządzenia | Inteligentny czujnik | |
| Identyfikator urzadzenia | 0x110909 (1116425) | |
| Szybkość transmisji | COM2 (38.4 kBit/s) | |
| Min. czas cyklu | 3 ms | |
| Szerokość danych procesowych | Dane procesowe wejście 3 Bajt Dane procesowe wyjście 2 Bit |
| Obsługa trybu SIO | tak | |
| Kompatybilny typ portu głównego | A | |
| Wyjście | ||
| Wyjście sygnału | 2 push-pull (4 in 1) outputs, short-circuit protected, reverse polarity protected, overvoltage protected | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA, obciążenie rezystancyjne | |
| Kategoria użytkowania | DC-12 and DC-13 | |
| Spadek napięcia | ≤ 1,5 V DC | |
| Czas odpowiedzi | 2 ms | |
| Dostosowanie | ||
| Interfejs komunikacyjny | IEC 61131-9 | |
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Dokładność pomiaru | ||
| Dryft temperaturowy | 0,03% / K | |
| Czas na rozgrzewkę | 5 min | |
| Powtórz dokładność | ≤ 0,5% | |
| Błąd liniowości | ± 0,75 % | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | E87056, wymieniony na liście cULus, zasilacz klasy 2, typ 1 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 15 mm | |
| Wysokość obudowy | 36,5 mm | |
| Głębokość obudowy | 26.7 mm | |
| Stopień ochrony | IP67 / IP69 / IP69K | |
| Podłączenie | Kabel stały 300 mm z 4-pinowym złączem M12 x 1 | |