FLG2-20012021 - 6050064
Kurtyna pomiarowa SICK FLG, wersja otwarta, odstęp 2 mm, pole detekcji 120 mm, strefa monitorowana 120x200 mm, czas odpowiedzi <0,1 ms, PNP/NPN, IP65, aluminium lakierowane.
FLG2-20012021 - 6050064
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, FLG, FLG2-20012021, Wersja urządzenia: Otwarta, Odstęp miedzy wiązkami: 2 mm, Wysokość pola detekcji: 120 mm, Strefa monitorowana (szer. x wys.): 120 mm 200 mm, Czas odpowiedzi: < 0,1 ms
Cechy
Wersja urządzenia Otwarta
Typ czujnika Nadajnik/odbiornik
Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) 2 mm, Dynamiczny: 2 mm
6 mm, Statyczny: 6 mm
Odstęp miedzy wiązkami 2 mm
Wysokość pola detekcji 120 mm
Funkcja wyjścia Typ przełączania jasno/ciemno regulowany za pomocą przełącznika obrotowego
Mechanika/elektryka
Długość fali 880 nm
Napięcie zasilające Uv DC 18 V ... 30 V
Tętnienia resztkowe < 10 %
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Opóźnienie wyłączenia 0 s ... 5 s
Czas inicjalizacji 0,3 s
Wyjście przełączające PNP, NPN
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 182 mm x 230 mm x 25 mm
Typ przyłącza Wtyk M12, 4-pinowy
Materiał obudowy Aluminium, lakierowane
Wskazanie LED
Stopień ochrony IP65
Układy zabezpieczające Przyłącza UV z zabezpieczeniem przed zmianą polaryzacji
Wyjście Q chronione przed zwarciem
Tłumienie impulsów zakłócających
Klasa ochrony III
Masa 1,12 kg
Częstotliwość przełączania 5.000 Hz
Wydajność
Strefa monitorowana (szer. x wys.) 120 mm x 200 mm
Czas odpowiedzi < 0,1 ms
Dane dotyczące otoczenia
Odporność na wstrząsy EN 60068-2-27
Odporność na drgania EN 60068-2-6
EMC EN 60947-5-2
Odporność na światło zewnętrzne Światło słoneczne: 10.000 lx
Temperatura otoczenia podczas pracy 0 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –20 °C ... +80 °C