FLG2-20018021 - 6050065
Kurtyna pomiarowa SICK FLG, wersja otwarta, odstęp 2 mm, pole detekcji 180 mm, strefa monitorowana 180x200 mm, czas odpowiedzi <0,1 ms, wyjście PNP/NPN, IP65, aluminium lakierowane.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Kurtyny pomiarowe, FLG, FLG2-20018021, Wersja urządzenia: Otwarta, Odstęp miedzy wiązkami: 2 mm, Wysokość pola detekcji: 180 mm, Strefa monitorowana (szer. x wys.): 180 mm 200 mm, Czas odpowiedzi: < 0,1 ms
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Wersja urządzenia | Otwarta | |
| Typ czujnika | Nadajnik/odbiornik | |
| Najmniejszy wykrywalny obiekt (MDO) | 2 mm, Dynamiczny: 2 mm 6 mm, Statyczny: 6 mm |
| Odstęp miedzy wiązkami | 2 mm | |
| Wysokość pola detekcji | 180 mm | |
| Funkcja wyjścia | Typ przełączania jasno/ciemno regulowany za pomocą przełącznika obrotowego | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Długość fali | 880 nm | |
| Napięcie zasilające Uv | DC 18 V ... 30 V | |
| Tętnienia resztkowe | < 10 % | |
| Prąd wyjściowy Imaks. | ≤ 100 mA | |
| Opóźnienie wyłączenia | 0 s ... 5 s | |
| Czas inicjalizacji | 0,3 s | |
| Wyjście przełączające | PNP, NPN | |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 242 mm x 230 mm x 25 mm | |
| Typ przyłącza | Wtyk M12, 4-pinowy | |
| Materiał obudowy | Aluminium, lakierowane | |
| Wskazanie | LED | |
| Stopień ochrony | IP65 | |
| Klasa ochrony | III | |
| Masa | 1 kg | |
| Częstotliwość przełączania | 5.000 Hz | |
| Wydajność | ||
| Strefa monitorowana (szer. x wys.) | 180 mm x 200 mm | |
| Czas odpowiedzi | < 0,1 ms | |
| Dane dotyczące otoczenia | ||
| Odporność na wstrząsy | EN 60068-2-27 | |
| Odporność na drgania | EN 60068-2-6 | |
| EMC | EN 60947-5-2 | |
| Odporność na światło zewnętrzne | Światło słoneczne: 10.000 lx | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | 0 °C ... +60 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –20 °C ... +80 °C | |