OBG5000-R100-E5F-IO - 267075-100483
Czujnik refleksyjny do elementów transparentnych firmy Pepperl+Fuchs, zakres 0 ... 3,5 m w trybie TEACH, zasilanie 10 ... 30 V DC, przewód 2 m, 1 wyjście PNP, IO-Link500 Hz, -20 ... 60 ° C, IP67 / IP68 / IP69K
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Retroreflective sensor (glass) OBG5000-R100-E5F-IO
- Miniaturowa konstrukcja z wszechstronnymi opcjami montażu
- Wykrywa obiekty przeźroczyste, tj. przeźroczyste szkło, PET i przeźroczyste folie
- Dwie konstrukcję w jednym: tryb detekcji wyraźnego obiektu lub odbicia z dużym zasięgiem
- Wysoki stopień ochrony IP69K
- IO-Link interface for service and process data
| Opis produktu |
|---|
| Czujnik refleksyjny z filtrem polaryzacyjnym do wykrywania wyraźnych obiektów |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Efektywny zasięg wykrywania | 0 ... 3,5 m w trybie TEACH; 0 ... 5 m przy przełączniku „N” | |
| Odległość odbłyśnika | 0 ... 3,5 m w trybie TEACH; 0 ... 5 m przy przełączniku „N” | |
| Zakres wykrywania progu | 6 m | |
| Cel referencyjny | Odbłyśnik H85-2 | |
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Etykietowanie grup ryzyka LED | grupa zwolniona | |
| Średnica plamki świetlnej | około 170 mm przy odległości 3,5 m | |
| Opening angle | około 5 ° | |
| Limit światła otoczenia | EN 60947-5-2 | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF d | 600 a | |
| Czas misji (T M ) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 0 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Dioda zielona: ciągłe świecenie - zasilanie włączone miganie (4 Hz) - zwarcie miganie z krótką przerwą (1 Hz) - tryb IO-Link |
| Wskaźnik funkcji | Żółta dioda LED: Świeci światłem ciągłym - ścieżka światła czysta Świeci światłem ciągłym - wykryto obiekt Miga (4 Hz) - niewysekranjąca rezerwa działania |
| Elementy sterujące | Klucz Teach-In | |
| Elementy sterujące | 5-stopniowy przełącznik obrotowy do wyboru trybów pracy | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Sinusoida | max. 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | < 25 mA przy napięciu zasilania 24 V. | |
| Klasa ochrony | III | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | IO-Link (przez C / Q = BK) | |
| IO-Link revision | 1.1 | |
| Identyfikator urzadzenia | 0x110A08 (1116680) | |
| Szybkość transmisji | COM2 (38.4 kBit/s) | |
| Min. czas cyklu | 2,3 ms | |
| Szerokość danych procesowych | Dane procesowe wejście 2 Bit Dane procesowe wyjście 2 Bit |
| Obsługa trybu SIO | tak | |
| Kompatybilny typ portu głównego | A | |
| Wyjście | ||
| Wyjście sygnału | 1 PNP, zabezpieczone przed zwarciem, zabezpieczone przed zamianą biegunów | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA, obciążenie rezystancyjne | |
| Kategoria użytkowania | DC-12 and DC-13 | |
| Spadek napięcia | ≤ 1,5 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 500 Hz | |
| Czas odpowiedzi | 1 ms | |
| Dostosowanie | ||
| Interfejs komunikacyjny | IEC 61131-9 | |
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | E87056, wymieniony na liście cULus, zasilacz klasy 2, typ 1 | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura przechowywania | -40 ... 70 ° C (-40 ... 158 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 11 mm | |
| Wysokość obudowy | 37,1 mm | |
| Głębokość obudowy | 21.5 mm | |