WLA4SP-21311100ZZZ - 1139131
WLA4SP-21311100ZZZ - 1139131
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Bez odstępu minimalnego odbłyśnika (autokolimacja / optyka współosiowa)
Zasięg wykrywania
Minimalny zasięg 0 m
Maks. zasięg wykrywania 4 m
Zalecany maks. zakres odległości odbłyśnika od czujnika (rezerwa działania 1) 0 m ... 4 m
Zalecany zakres odległości odbłyśnika od czujnika (rezerwa działania 3,75) 0 m ... 2,6 m
Odbłyśnik referencyjny Odbłyśnik PL80
Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności 0 m ... 2,6 m
Filtr polaryzacyjny Tak
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Kształt plamki świetlnej Punktowe
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 150 mm (5 m)
Parametry LED
Referencja normatywna EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, modyfikowane
Oznaczenie grupy ryzyka LED Dowolna grupa
Długość fali 635 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Rodzaj ustawiania
Brak
Wskaźnik
Niebieska LED BluePilot: wskaźnik położenia
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale włączone: brak obiektu
Stale wyłączone: obiekt obecny
Miga: przekroczenie rezerwy działania 1,5
Zastosowania specjalne Wykrywanie obiektów owiniętych w folię
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.956 lat(a)
DCavg 0%
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 5 Vss
Kategoria użytkowa DC-12 (Wg EN 60947-5-2)
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu ≤ 20 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 1
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany przez ciemność
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. UB / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Układy zabezpieczające wyjścia Zabezpieczenie przed zamianą biegunów
Zabezpieczenie nadprądowe
Chronione przed zwarciem
Czas odpowiedzi ≤ 500 µs
Dokładność powtarzalności (czas odpowiedzi) 150 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Przyporządkowanie styków/żył
Mechanika
Korpus Prostopadłościenny
Szczegóły budowy Slim
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 12,1 mm x 41,9 mm x 18,6 mm
Przyłącze Wtyk M8, 3-pinowy
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Wtyk Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Maks. moment dokręcenia śrub mocujących 0,4 Nm
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP66 (EN 60529)
IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Typ. odporność na światło zewnętrzne Światło sztuczne: ≤ 50.000 lx
Światło słoneczne: ≤ 50.000 lx
Odporność na drgania 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)