WLA4SP-31311100ZZZ - 1139129
WLA4SP-31311100ZZZ - 1139129
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W4, WLA4SP-31311100ZZZ, Zasięg min./maks.: 0 m / 4 m, Zasada działania: Fotoprzekaźnik refleksyjny, Szczegóły zasady działania: Bez odstępu minimalnego odbłyśnika (autokolimacja / optyka współosiowa), Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany przez ciemność, Typ przyłącza: Przewód z wtykiem M8, 3-pinowy, 110 mm, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj światła: Widzialne światło czerwone, Materiał obudowy: VISTAL®, Rodzaj ustawiania: Brak, Korpus: Prostopadłościenny
Kształt plamki świetlnej Punktowe
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 150 mm (5 m)
Długość fali 635 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
MTTFD 1.956 lat(a)
DCavg 0%
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu ≤ 20 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany przez ciemność
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. UB / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Szczegóły budowy Slim
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 12,1 mm x 41,9 mm x 18,6 mm
Przyłącze Przewód z wtykiem M8, 3-pinowy, 110 mm
Szczegóły przyłącza
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Średnica przewodu Ø 3,4 mm
Długość przewodu (L) 77 mm
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Przewód Tworzywo sztuczne, PVC
Wtyk Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Maks. moment dokręcenia śrub mocujących 0,4 Nm
IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Typ. odporność na światło zewnętrzne Światło sztuczne: ≤ 50.000 lx
Światło słoneczne: ≤ 50.000 lx
Odporność na drgania 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)