WLA4SP-84162100A00 - 1139756
WLA4SP-84162100A00 - 1139756
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W4, WLA4SP-84162100A00, Zasięg min./maks.: 0 m / 4 m, Zasada działania: Fotoprzekaźnik refleksyjny, Szczegóły zasady działania: Bez odstępu minimalnego odbłyśnika (autokolimacja / optyka współosiowa), Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 190 mm, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj światła: Widzialne światło czerwone, Materiał obudowy: VISTAL®, Rodzaj ustawiania: IO-Link, Smart Sensor: Enhanced Sensing, Efficient Communication, Diagnostyka, Smart Task, Oznaczenie Smart Task: Logika podstawowa, Korpus: Prostopadłościenny
Kształt plamki świetlnej Punktowe
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 150 mm (5 m)
Długość fali 635 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Rodzaj ustawiania
IO-Link Do ustawiania parametrów czujnika oraz funkcji Smart Task
Stale wł.: zasilanie włączone
Miga: tryb IO-Link
MTTFD 1.956 lat(a)
DCavg 0%
Interfejs komunikacyjny
IO-Link
Prędkość przesyłania danych COM2 (38,4 kBaud)
Czas cyklu 2,3 ms
Długość danych procesowych 16 Bit
Struktura danych procesowych Bit 0 = sygnał przełączający QL1
Bit 1 = sygnał przełączający QL2
Bit 2 – 15 = Current receiver level (live)
VendorID 26
DeviceID HEX 0x800320
DeviceID DEC 8389408
Kompatybilny typ portu Master A
Tryb SIO – wsparcie Tak
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu ≤ 20 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 2
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. UB / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Przyporządkowanie styków/żył
Komunikacja IO-Link C
Funkcja styku 4/czarny (BK) – szczegóły Funkcja styku 4 czujnika z możliwością konfiguracji
Dalsze możliwości ustawień za pośrednictwem IO-Link
Funkcja styku 2/biały (WH) – szczegóły Funkcja styku 2 czujnika z możliwością konfiguracji
Szczegóły budowy Slim
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 12,1 mm x 41,9 mm x 18,6 mm
Przyłącze Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 190 mm
Szczegóły przyłącza
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Średnica przewodu Ø 3,4 mm
Długość przewodu (L) 142 mm
Długość wtyku 48 mm
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Przewód Tworzywo sztuczne, PVC
Wtyk Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Maks. moment dokręcenia śrub mocujących 0,4 Nm
IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Typ. odporność na światło zewnętrzne Światło sztuczne: ≤ 50.000 lx
Światło słoneczne: ≤ 50.000 lx
Odporność na drgania 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)
Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC) EN 60947-5-2
Odporność na działanie środków czyszczących ECOLAB
Smart Task
Oznaczenie Smart Task Logika podstawowa
Funkcja logiczna Bezpośrednie
I
LUB
Funkcja timera Dezaktywowany
Opóźnienie przy włączaniu
Opóźnienie wyłączenia
Opóźnienie włączenia i wyłączenia
Impuls (One Shot)
Inwerter Tak
Częstotliwość przełączania SIO Logic: 800 Hz