RAY10-AB4EBL - 1093749
Fotoprzekaźnik refleksyjny SICK, typ Reflex Array, pole detekcji 25 mm, minimalny obiekt 5 mm, zasięg 0–1,5 m, wyjście Push-Pull, wtyk M12 1 m, czas reakcji ?0,5 ms, IP67.
RAY10-AB4EBL - 1093749
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, RAY10 Reflex Array, RAY10-AB4EBL, Minimalna wielkość obiektu: 5 mm, Wysokość pola detekcji: 25 mm, Maks. zasięg wykrywania: 0 m ... 1,5 m, Zasada działania: Fotoprzekaźnik refleksyjny, Szczegóły zasady działania: Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy), Reflex Array, Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 1 m, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj ustawiania: Potencjometr, Interfejs komunikacyjny: -
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy), Reflex Array
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 21,5 mm x 36 mm x 37,7 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Minimalna wielkość obiektu 5 mm, Niezależna od pozycji detekcja w obrębie pasma światła
Wysokość pola detekcji 25 mm
Maks. zasięg wykrywania 0 m ... 1,5 m
Odległość między fotoprzekaźnikiem a odbłyśnikiem 0,3 m ... 1,5 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 37 mm x 12 mm (1 m)
Długość fali 635 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV - 2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. Uv / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 0,5 ms
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 1 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,13 mm²
Średnica przewodu Ø 3,6 mm
Układy zabezpieczające A
B
C
D
Klasa ochrony III
Masa 130 g
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 634 lat(a)
DCavg 0 %