RAY10-AB5EBLA00 - 1096101
Fotoprzekaźnik refleksyjny SICK z IO-Link, typ Reflex Array, pole detekcji 25 mm, minimalny obiekt 5 mm, zasięg 0–1,5 m, wyjście Push-Pull, wtyk M8, funkcje logiczne, czas reakcji 1–2,3 ms.
RAY10-AB5EBLA00 - 1096101
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, RAY10 Reflex Array, RAY10-AB5EBLA00, Minimalna wielkość obiektu: 5 mm, Wysokość pola detekcji: 25 mm, Maks. zasięg wykrywania: 0 m ... 1,5 m, Zasada działania: Fotoprzekaźnik refleksyjny, Szczegóły zasady działania: Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy), Reflex Array, Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przewód z 4-pinowym wtykiem M8, zamknięcie zatrzaskowe, 1 m, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj ustawiania: Potencjometr, IO-Link, Interfejs komunikacyjny: IO-Link
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy), Reflex Array
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 21,5 mm x 36 mm x 37,7 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Minimalna wielkość obiektu 5 mm, Niezależna od pozycji detekcja w obrębie pasma światła
Wysokość pola detekcji 25 mm
Maks. zasięg wykrywania 0 m ... 1,5 m
Odległość między fotoprzekaźnikiem a odbłyśnikiem 0,3 m ... 1,5 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) 37 mm x 12 mm (1 m)
Długość fali 635 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr, IO-Link
Konfiguracja styku 2 Wejście zewnętrzne (test), konfiguracja Teach-in, sygnał przełączający
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające Push-Pull: PNP/NPN
Wyjście QL1 / C wyjście przełączające lub tryb IO-Link
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Wybór rodzaju funkcji wyjścia Przez IO-Link
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV - 2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. Uv / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi ≤ 0,5 ms
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Typ przyłącza Przewód z 4-pinowym wtykiem M8, zamknięcie zatrzaskowe, 1 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,13 mm²
Średnica przewodu Ø 3,6 mm
Układy zabezpieczające A
B
C
D
Klasa ochrony III
Masa 130 g
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP67
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 634 lat(a)
DCavg 0 %
TM (okres użytkowania) 20 lat(a)
Interfejs komunikacyjny
Interfejs komunikacyjny IO-Link V1.1
Interfejs komunikacyjny – szczegóły COM2 (38,4 kBaud)
Czas cyklu 2,3 ms
Długość danych procesowych 16 Bit
Struktura danych procesowych Bit 0 = sygnał przełączający QL1
Bit 1 = sygnał przełączający QL2
Bit 2 ... 15 = puste
VendorID 26
DeviceID HEX 0x8001DD
DeviceID DEC 8389085
Smart Task
Oznaczenie Smart Task Logika podstawowa
Funkcja logiczna Bezpośrednie
I
LUB
Okno
Histereza
Funkcja timera Dezaktywowany
Opóźnienie przy włączaniu
Opóźnienie wyłączenia
Opóźnienie włączenia i wyłączenia
Impuls (One Shot)
Inwerter Tak
Częstotliwość przełączania SIO Direct: 500 Hz
SIO Logic: 500 Hz
IOL: 217 Hz