VL18L-4P324 - 6027430
Parametry produktu
Opisy produktu
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Zasada działania | Fotoprzekaźnik refleksyjny | |
| Szczegóły zasady działania | Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy) | |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 18 mm x 18 mm x 97,7 mm | |
| Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) | Cylindryczny | |
| Długość obudowy | 97,7 mm | |
| Średnica gwintu (korpus) | M18 x 1 | |
| Oś optyczna | Osiowa | |
| Maks. zasięg wykrywania | 0,1 m ... 35 m | |
| Zasięg wykrywania | 0,1 m ... 30 m | |
| Ognisko | 0,04° | |
| Rodzaj światła | Widzialne światło czerwone | |
| Nadajnik światła | Laser | |
| Rozmiar plamki świetlnej (odległość) | Ø 9 mm (35 m) | |
| Kąt rozproszenia | 0,04° | |
| Długość fali | 650 nm | |
| Klasa lasera | 1 (IEC 60825-1) | |
| Moc wyjściowa lasera | 0,4 mW | |
| Rodzaj ustawiania | Przewód, Pojedynczy przycisk Teach-in (Czułość, Czułość) | |
| Zastosowania specjalne | Wykrywanie małych obiektów | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające UB | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ± 10 % | |
| Pobór prądu | 20 mA | |
| Wyjście przełączające | PNP | |
| Tryb przełączania | Załączany na jasno/ciemno | |
| Wybór rodzaju funkcji wyjścia | Do wyboru, przez wejście sterujące C | |
| Prąd wyjściowy Imaks. | ≤ 100 mA | |
| Czas odpowiedzi | ≤ 0,625 ms | |
| Częstotliwość przełączania | 800 Hz | |
| Typ przyłącza | Wtyk M12, 4-pinowy | |
| Układy zabezpieczające | A B C D |
| Klasa ochrony | III | |
| Masa | 60 g | |
| Filtr polaryzacyjny | Tak | |
| Materiał obudowy | Metal, mosiądz niklowany/PC | |
| Materiał układu optycznego | Tworzywo sztuczne, PC z szybą ochronną ze szkła | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –15 °C ... +55 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –25 °C ... +70 °C | |
| Nr pliku UL | NRKH.E181493, zgodny z CDRH (0312012-00) | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 451 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |