WL100-2N4439 - 6052359
Parametry produktu
Opisy produktu
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Zasada działania | Fotoprzekaźnik refleksyjny | |
| Szczegóły zasady działania | Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy) | |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 11 mm x 31 mm x 20 mm | |
| Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) | Prostopadłościenny | |
| Maks. zasięg wykrywania | 0,01 m ... 7,2 m | |
| Zasięg wykrywania | 0,01 m ... 5,5 m | |
| Rodzaj światła | Widzialne światło czerwone | |
| Nadajnik światła | LED | |
| Rozmiar plamki świetlnej (odległość) | Ø 280 mm (4 m) | |
| Długość fali | 632 nm | |
| Rodzaj ustawiania | Potencjometr (Czułość) | |
| Mechanika/elektryka | ||
| Napięcie zasilające UB | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ± 10 % | |
| Pobór prądu | 30 mA | |
| Wyjście przełączające | NPN | |
| Tryb przełączania | Załączany na jasno/ciemno | |
| Wybór rodzaju funkcji wyjścia | Do wyboru, za pomocą przełącznika jasno/ciemno | |
| Napięcie sygnału NPN wysoki/niski | Ok. UV / < 1,8 V | |
| Prąd wyjściowy Imaks. | ≤ 100 mA | |
| Czas odpowiedzi | ≤ 0,5 ms | |
| Częstotliwość przełączania | 1.000 Hz | |
| Typ przyłącza | Wtyk M8, 4-biegunowy | |
| Układy zabezpieczające | A B D |
| Klasa ochrony | III | |
| Filtr polaryzacyjny | Tak | |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne, ABS/PC/POM | |
| Materiał układu optycznego | Tworzywo sztuczne, PMMA | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Zakres dostawy | Kątownik mocujący BEF-W100-A, Odbłyśnik P250 | |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –25 °C ... +55 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –40 °C ... +70 °C | |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 954 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |