WL100L-F1131 - 6030708
WL100L-F1131 - 6030708
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy)
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 11 mm x 31 mm x 20 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 0,08 m ... 12 m
Zasięg wykrywania 0,08 m ... 10 m
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła Laser
Długość fali 650 nm
Klasa lasera 1
Rodzaj ustawiania Potencjometr, 270°
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ± 10 %
Pobór prądu 30 mA
Wyjście przełączające PNP
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Wybór rodzaju funkcji wyjścia Do wyboru, za pomocą przełącznika jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - 1,8 V / ca. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Czas odpowiedzi < 0,25 ms
Częstotliwość przełączania 2.000 Hz
Typ przyłącza Przewód 3-żyłowy, 2 m
Materiał przewodu Tworzywo sztuczne, PVC
Przekrój poprzeczny przewodu 0,18 mm²
Układy zabezpieczające A
B
D
Masa 50 g
Filtr polaryzacyjny Tak
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS/PC/POM
Materiał układu optycznego Tworzywo sztuczne, PMMA
Stopień ochrony IP65
Zakres dostawy Kątownik mocujący ze stali nierdzewnej (1.4301/304) BEF-W100-A, Odbłyśnik P250F
Temperatura otoczenia podczas pracy –10 °C ... +50 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 438 lat(a)
DCavg 0%