WLD4FP-321121A0ZZZ - 1121476
Fotoprzekaźnik refleksyjny SICK z IO-Link, zasięg 0-4,5 m, wyjście Push-Pull PNP/NPN, układ dwusoczewkowy, VISTAL, filtr polaryzacyjny, klasa IP69, przewód M8 110 mm.
WLD4FP-321121A0ZZZ - 1121476
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W4, WLD4FP-321121A0ZZZ, Zasięg min./maks.: 0 m / 4,5 m, Zasada działania: Fotoprzekaźnik refleksyjny, Szczegóły zasady działania: Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy), Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 110 mm, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj światła: Widzialne światło czerwone, Materiał obudowy: VISTAL®, Rodzaj ustawiania: Brak, Korpus: Prostopadłościenny
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik refleksyjny
Szczegóły zasady działania Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy)
Zasięg wykrywania
Minimalny zasięg 0 m
Maks. zasięg wykrywania 4,5 m
Zalecany maks. zakres odległości odbłyśnika od czujnika (rezerwa działania 1) 0,015 m ... 4,5 m
Zalecany zakres odległości odbłyśnika od czujnika (rezerwa działania 3,75) 0,035 m ... 3,9 m
Odbłyśnik referencyjny Odbłyśnik P250
Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności 0,035 m ... 3,9 m
Filtr polaryzacyjny Tak
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła Nadajnik PinPoint
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Kształt plamki świetlnej Punktowe
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 38 mm (1.000 mm)
Parametry LED
Referencja normatywna EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, modyfikowane
Oznaczenie grupy ryzyka LED Dowolna grupa
Długość fali 635 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Rodzaj ustawiania
Brak
Wskaźnik
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Żółta LED Status odbioru światła
Stale włączone: brak obiektu
Stale wyłączone: obiekt obecny
Miga: przekroczenie rezerwy działania 1,5
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 1.390 lat(a)
DCavg 0 %
TM (okres użytkowania) 20 lat(a)
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe ≤ 5 Vss
Kategoria użytkowa DC-12 (Wg EN 60947-5-2)
DC-13 (Wg EN 60947-5-2)
Pobór prądu ≤ 20 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 2 (Komplementarne)
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski Ok. UV –2,5 V / 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski Ok. UB / < 2,5 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Układy zabezpieczające wyjścia Zabezpieczenie przed zamianą biegunów
Zabezpieczenie nadprądowe
Chronione przed zwarciem
Czas odpowiedzi ≤ 500 µs
Dokładność powtarzalności (czas odpowiedzi) 150 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Przyporządkowanie styków/żył
Funkcja styku 4/czarny (BK) Wyjście cyfrowe, załączane przez światło, obiekt obecny → wyjście Q LOW
Funkcja styku 2/biały (WH) Wyjście cyfrowe, załączane przez ciemność, obiekt obecny → wyjście Ǭ HIGH
Mechanika
Korpus Prostopadłościenny
Szczegóły budowy Flat
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 16 mm x 40,1 mm x 12,1 mm
Przyłącze Przewód z 4-biegunowym wtykiem M8, 110 mm
Szczegóły przyłącza
Nadaje się do zastosowania w chłodniach Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C
Przekrój poprzeczny przewodu 0,14 mm²
Średnica przewodu Ø 3,4 mm
Długość przewodu (L) 77 mm
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Przewód Tworzywo sztuczne, PVC
Wtyk Tworzywo sztuczne, VISTAL®
Masa Ok. 30 g
Maks. moment dokręcenia śrub mocujących 0,4 Nm
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP66 (EN 60529)
IP67 (EN 60529)
IP69 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C
Typ. odporność na światło zewnętrzne Światło sztuczne: ≤ 50.000 lx
Światło słoneczne: ≤ 50.000 lx
Odporność na drgania 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)