WLD4FP-841121A0ZZZ - 1123746
Parametry produktu
Opisy produktu
Fotoprzekaźniki, W4, WLD4FP-841121A0ZZZ, Zasięg min./maks.: 0 m / 4,5 m, Zasada działania: Fotoprzekaźnik refleksyjny, Szczegóły zasady działania: Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy), Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Tryb przełączania: Załączany na jasno/ciemno, Typ przyłącza: Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 182 mm, Nadajnik światła: Nadajnik PinPoint, Rodzaj światła: Widzialne światło czerwone, Materiał obudowy: VISTAL®, Rodzaj ustawiania: Brak, Korpus: Prostopadłościenny
| Cechy | ||
|---|---|---|
| Zasada działania | Fotoprzekaźnik refleksyjny | |
| Szczegóły zasady działania | Z odstępem minimalnym od odbłyśnika (układ dwusoczewkowy) | |
| Zasięg wykrywania | ||
| Minimalny zasięg | 0 m | |
| Maks. zasięg wykrywania | 4,5 m | |
| Zalecany zakres odległości odbłyśnika od czujnika (rezerwa działania 3,75) | 0,035 m ... 3,9 m | |
| Odbłyśnik referencyjny | Odbłyśnik P250 | |
| Zalecany zakres zasięgu w celu zapewnienia lepszej wydajności | 0,035 m ... 3,9 m | |
| Filtr polaryzacyjny | Tak | |
| Wiązka transmisyjna | ||
| Nadajnik światła | Nadajnik PinPoint | |
| Rodzaj światła | Widzialne światło czerwone | |
| Kształt plamki świetlnej | Punktowe | |
| Rozmiar plamki świetlnej (odległość) | Ø 38 mm (1.000 mm) | |
| Parametry LED | ||
| Referencja normatywna | EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, modyfikowane | |
| Oznaczenie grupy ryzyka LED | Dowolna grupa | |
| Długość fali | 635 nm | |
| Średnia trwałość użytkowa | 100 000 h przy TU = +25°C | |
| Rodzaj ustawiania | ||
| Brak | – | |
| Wskaźnik | ||
| Dioda LED, zielona | Wskaźnik stanu Stale wł.: zasilanie włączone |
| Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego | ||
| MTTFD | 1.390 lat(a) | |
| DCavg | 0 % | |
| TM (okres użytkowania) | 20 lat(a) | |
| Instalacja elektryczna | ||
| Napięcie zasilające UB | 10 V DC ... 30 V DC | |
| Tętnienia resztkowe | ≤ 5 Vss | |
| Kategoria użytkowa | DC-12 (Wg EN 60947-5-2) DC-13 (Wg EN 60947-5-2) |
| Pobór prądu | ≤ 20 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V | |
| Klasa ochrony | III | |
| Wyjście cyfrowe | ||
| Liczba | 2 (Komplementarne) | |
| Rodzaj | Push-Pull: PNP/NPN | |
| Tryb przełączania | Załączany na jasno/ciemno | |
| Napięcie sygnału PNP wysoki/niski | Ok. UV –2,5 V / 0 V | |
| Napięcie sygnału NPN wysoki/niski | Ok. UB / < 2,5 V | |
| Prąd wyjściowy Imaks. | ≤ 100 mA | |
| Czas odpowiedzi | ≤ 500 µs | |
| Dokładność powtarzalności (czas odpowiedzi) | 150 µs | |
| Częstotliwość przełączania | 1.000 Hz | |
| Przyporządkowanie styków/żył | ||
| Mechanika | ||
| Korpus | Prostopadłościenny | |
| Szczegóły budowy | Flat | |
| Wymiary (szer. x wys. x głęb.) | 16 mm x 40,1 mm x 12,1 mm | |
| Przyłącze | Przewód z 4-biegunowym wtykiem M12, 182 mm | |
| Szczegóły przyłącza | ||
| Nadaje się do zastosowania w chłodniach | Nie zginać przewodu w temperaturze poniżej 0 °C | |
| Przekrój poprzeczny przewodu | 0,14 mm² | |
| Średnica przewodu | Ø 3,4 mm | |
| Długość przewodu (L) | 140 mm | |
| Materiał | ||
| Obudowa | Tworzywo sztuczne, VISTAL® | |
| Szyba przednia | Tworzywo sztuczne, PMMA | |
| Przewód | Tworzywo sztuczne, PVC | |
| Wtyk | Tworzywo sztuczne, VISTAL® | |
| Masa | Ok. 30 g | |
| Maks. moment dokręcenia śrub mocujących | 0,4 Nm | |
| Dane dotyczące otoczenia | ||
| Stopień ochrony | IP66 (EN 60529) IP67 (EN 60529) IP69 (EN 60529) |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | –40 °C ... +60 °C | |
| Temperatura otoczenia podczas przechowywania | –40 °C ... +75 °C | |
| Odporność na drgania | 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6)) | |
| Wilgotność powietrza | 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu) | |