GSE20M-24112170ZZZ - 1119879
GSE20M-24112170ZZZ - 1119879
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik barierowy
Zasięg wykrywania
Minimalny zasięg 0 m
Maks. zasięg wykrywania 120 m
Zalecany maks. zakres odległości odbiornika od nadajnika (rezerwa działania 1) 0 m ... 120 m
Zalecany zakres odległości odbiornika od nadajnika (rezerwa działania 2) 0 m ... 85 m
Wiązka transmisyjna
Nadajnik światła LED
Rodzaj światła Światło podczerwone
Kształt plamki świetlnej Prostokątny
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 800 mm (20.000 mm)
Parametry LED
Referencja normatywna EN 62471:2008-09 | IEC 62471:2006, modyfikowane
Oznaczenie grupy ryzyka LED Dowolna grupa
Długość fali 850 nm
Średnia trwałość użytkowa 100 000 h przy TU = +25°C
Rodzaj ustawiania
Potencjometr Do ustawiania czułości, 270°
Wskaźnik
Dioda LED, zielona Wskaźnik stanu
Stale wł.: zasilanie włączone
Stale wyłączone: obiekt obecny
Żółta LED Status odbioru światła
Stale włączone: brak obiektu
Stale wyłączone: obiekt obecny
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 548 lat(a)
DCavg 0%
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB 10 V DC ... 30 V DC
Tętnienia resztkowe < 5 Vss
Kategoria użytkowa DC-13 (wg EN 60947-1)
Pobór prądu ≤ 30 mA, bez obciążenia. Przy UB = 24 V
Klasa ochrony III
Wyjście cyfrowe
Liczba 2 (Komplementarne)
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Tryb przełączania Załączany na jasno/ciemno
Napięcie sygnału PNP wysoki/niski UV - (≤ 3 V) / ok. 0 V
Napięcie sygnału NPN wysoki/niski UV - (≤ 3 V) / ok. 0 V
Prąd wyjściowy Imaks. ≤ 100 mA
Układy zabezpieczające wyjścia Zabezpieczenie przed zamianą biegunów
Zabezpieczenie nadprądowe
Chronione przed zwarciem
Czas odpowiedzi ≤ 500 µs
Częstotliwość przełączania 1.000 Hz
Przyporządkowanie styków/żył, nadajnik
BN 1 + (L+)
WH 2 -
BU 3 - (M)
BK 4 Test -> M
Wejście, nadajnik wyłączony, LOW active
Przyporządkowanie styków/żył, odbiornik
BN 1 + (L+)
WH 2 Ǭ
Wyjście cyfrowe, załączane przez ciemność, obiekt obecny → wyjście Ǭ HIGH
Funkcja styku 2 czujnika z możliwością przełączania
BU 3 - (M)
BK 4 Q
Wyjście cyfrowe, załączane przez światło, obiekt obecny → wyjście Q LOW
Funkcja styku 4 czujnika z możliwością przełączania
Mechanika
Korpus Prostopadłościenny
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 23,5 mm x 74,5 mm x 52,5 mm
Przyłącze Wtyk M12, 4-pinowy
Materiał
Obudowa Tworzywo sztuczne, ABS
Szyba przednia Tworzywo sztuczne, PMMA
Masa Ok. 105 g
Dane dotyczące otoczenia
Stopień ochrony IP67 (EN 60529)
Temperatura otoczenia podczas pracy –30 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +70 °C
Typ. odporność na światło zewnętrzne Światło słoneczne: ≤ 20.000 lx
Odporność na drgania 10 Hz ... 1.000 Hz (Amplitude 1 mm, 3 x 30 min (EN60068-2-6))
Wilgotność powietrza 35 % ... 95 %, względna wilgotność powietrza (bez nalotu)