ML6-R/25/95/136 - 236884
Bariera optyczna firmy Pepperl+Fuchs, komplet (nadajnik + odbiornik), zakres 0 ... 8000 mm, światło czerwone, zasilanie 10 ... 30 V DC, konektor M8-4pin, 2 wyjścia Push-Pull, jasno / ciemno-włącz, programowalne, 1 kHz, -20 ... 60 ° C, IP67 / IP69K
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry bariery optycznej ML6-P-8m-RT/25/76a/95/136 ML6-R/25/95/136
- Precyzyjny czujnik do standardowych zastosowań
- Miniaturowa konstrukcja z bardzo solidnymi i wszechstronnymi opcjami montażu
- Krótki czas reakcji
- Opcja montażu z tyłu dla łatwego montażu bez wspornika montażowego
| Opis produktu | ||
|---|---|---|
| Czujnik typu bariera do standardowych zastosowań, miniaturowa konstrukcja, zasięg wykrywania 8000 mm, światło czerwone, światło włączone, 2 wyjścia push-pull, wejście testowe, wtyczka M8 | ||
| Komponenty systemu | ||
|---|---|---|
| Nadajnik | ML6-T-8m-RT/76a/95 | |
| Odbiornik | ML6-R/25/95/136 | |
| Ogólne specyfikacje | ||
| Efektywny zasięg wykrywania | 0 ... 8000 mm | |
| Zakres wykrywania progu | 10000 mm | |
| Źródło światła | LED | |
| Rodzaj światła | modulowane widzialne światło czerwone | |
| Rozmiar docelowy | min. 7 mm | |
| Średnica plamki świetlnej | Zakres detekcji 300 mm przy 8000 mm | |
| Kąt rozbieżności | około 2 ° | |
| Limit światła otoczenia | ||
| Światło ciągłe | 40000 Lux | |
| Modulowane światło | 5000 Lux | |
| Parametry związane z bezpieczeństwem funkcjonalnym | ||
| MTTF <sub> d </sub> | 550 a | |
| Czas misji (T <sub> M </sub>) | 20 a | |
| Pokrycie diagnostyczne (DC) | 60 % | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| Wskaźnik działania | Dioda zielona, ??świecąca statycznie Zasilanie włączone, Wskaźnik podnapięcia: Zielona dioda LED, pulsująca (około 0,8 Hz), zwarcie: Dioda zielona migająca (około 4 Hz) | |
| Elementy sterujące | regulacja czułości | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC | |
| Marszczyć | < 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | <15 mA przy 24 V DC | |
| Wejście | ||
| Wejście testowe | dezaktywacja emitera przy + U <sub> B </sub> | |
| Wyjście | ||
| Rodzaj przełączania | jasno / ciemno włączone, programowalne | |
| Napięcie przełączania | max. 30 V DC | |
| Prąd przełączania | max. 100 mA | |
| Spadek napięcia | ? 2,5 V DC | |
| Częstotliwość przełączania | 1 kHz | |
| Czas odpowiedzi | 500 µs | |
| Dostosowanie | ||
| Standard produktu | EN 60947-5-2 | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Odporność na wibracje | IEC / EN 60068-2-6. Sinus 10-2000 Hz, 10 gw każdym kierunku X, Y i Z. | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Lista cULus | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ?36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -20 ... 60 ° C (-4 ... 140 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -20 ... 75 ° C (-4 ... 167 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Szerokość obudowy | 13,9 mm | |
| Wysokość obudowy | 31,4 mm | |
| Głębokość obudowy | 18 mm | |