WS/WE34-R240 - 1019258
WS/WE34-R240 - 1019258
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Cechy
Zasada działania Fotoprzekaźnik barierowy
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 27 mm x 92 mm x 70 mm
Kształt korpusu (wyjście wiązki światła) Prostopadłościenny
Maks. zasięg wykrywania 0 m ... 60 m
Zasięg wykrywania 0 m ... 60 m
Ognisko Ok. 1°
Rodzaj światła Widzialne światło czerwone
Nadajnik światła LED
Rozmiar plamki świetlnej (odległość) Ø 700 mm (50 m)
Kąt rozproszenia Ok. 1°
Długość fali 660 nm
Rodzaj ustawiania Potencjometr
Mechanika/elektryka
Napięcie zasilające UB 20 V AC/DC ... 250 V AC/DC
Pobór mocy < 2 VA
Wyjście przełączające Przekaźnik, z separacją galwaniczną
Funkcja wyjścia Zestyk przełączny
Tryb przełączania Załączany przez światło, Załączany przez ciemność
Wybór rodzaju funkcji wyjścia Do wyboru, przełącznikiem jasno/ciemno
Prąd łączeniowy (napięcie łączeniowe) 4 A @ 250 V AC, 4 A @ 24 V DC, 0.125 A @ 250 V DC
UL: 4 A @ 250 V AC, general use / 4 A @ 250 V AC, resistive (NO) / 3 A @ 250 V AC, resistive (NC) / 4 A @ 24 V DC, NO, general use / 3 A @ 24 V DC, NC, general use / R300 / B300 (NO contacts only)
Czas odpowiedzi ≤ 10 ms
Częstotliwość przełączania 10 Hz
Kąt odbioru Ok. 2,5°
Funkcją czasu Opóźnienie wyłączenia
Opóźnienie przy włączaniu
Nastawne
Czas opóźnienia Regulacja za pomocą przełącznika poziomu czasu, 0,5 s ... 10 s
Typ przyłącza Przyłącze zaciskowe ze złączem skręcanym M16
Układy zabezpieczające A
C
Klasa ochrony II
Masa 280 g
Materiał obudowy Tworzywo sztuczne, ABS
Stopień ochrony IP67
Kategoria użytkowa AC-15, DC-13
Wg EN 60947-1
Temperatura otoczenia podczas pracy –40 °C ... +60 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +75 °C