ZD200PCVT3
Czujnik optyczny typu bariera firmy Wenglor, zakres=20000 mm, odbiornik, polaryzacja PNP NO lub NC, zasilanie 10...30 V DC, IP67, podłączenie konektor M12-4 pin, materiał korpusu stal nierdzewna
ZD200PCVT3 - Zdjęcie 1 z 2
ZD200PCVT3 - Zdjęcie 2 z 2
ZD200PCVT3
ZD200PCVT3
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Dostępne: (4 szt.)
Wysyłka w ciągu 3-4 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
3-4 tygodnie
Gwarancja
24
Producent
Wenglor
Opisy produktu
  • Najmniejsza rozpoznawalna część: 0,25 mm
  • Teach-in
  • Opóźnienie czasowe
Parametry optyki
Zakres 20000 mm
Najmniejsza rozpoznawalna część 250 µm
Histereza przełączania < 15 %
Rodzaj światła Laser (czerwony)
Żywotność (T = +25 °C) 100000 h
klasa lasera (EN 60825-1) 2
Max. natężenie światła otoczenia 10000 Lux
Kąt otwarcia 12 °
Dane elektryczne
Typ czujnika Odbiornik
Zasilanie 10...30 V DC
Konsumpcja (Ub = 24 V) < 15 mA
Częstotliwość przełączania 3 kHz
Czas odpowiedzi 166 µs
Dryft temperaturowy < 10 %
Zakres temperatury -25...60 °C
Spadek napięcia na wyjściu < 2,5 V
Wyjście przełączające / prąd przełączający 200 mA