UFW3-43B717ZZZ - 6086479
Czujnik widełkowy ultradźwiękowy SICK do ruchomych krawędzi, IO-Link, szerokość wideł 30 mm, głębokość 43 mm, powtarzalność ±0,1 mm, rozdzielczość 0,01 mm, zakres detekcji 12 mm, wyjścia analogowe i cyfrowe, IP67, czas odpowiedzi 5,1 ms.
UFW3-43B717ZZZ - 6086479
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Czujniki widełkowe, UFW, UFW3-43B717ZZZ, Interfejs komunikacyjny: IO-Link, Rodzaj ustawiania: Przycisk Teach-in, Przewód, Szerokość/głębokość wideł: 30 mm, 43 mm, Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Typ przyłącza – szczegóły: Wtyczka M12, 5-pinowa, Czas odpowiedzi: 5,1 ms
Cechy
Zasada działania Detekcja ultradźwiękowa
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 23,5 mm x 67 mm x 67,5 mm
Rozdzielczość 0,01 mm
Kształt obudowy Widełkowa
Szerokość widełek 30 mm
Głębokość widełek 43 mm
Zakres detekcji 12 mm
Powtarzalność ± 0,1 mm