UFW6-73B717ZZZ - 6086481
Czujnik widełkowy ultradźwiękowy SICK do detekcji ruchomych krawędzi, IO-Link, szerokość 60 mm, głębokość 73 mm, detekcja 40 mm, powtarzalność ±0,1 mm, wyjście analogowe i cyfrowe, czas odpowiedzi 6 ms, IP67.
UFW6-73B717ZZZ - 6086481
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Czujniki widełkowe, UFW, UFW6-73B717ZZZ, Interfejs komunikacyjny: IO-Link, Rodzaj ustawiania: Przycisk Teach-in, Przewód, Szerokość/głębokość wideł: 60 mm, 73 mm, Wyjście przełączające: Push-Pull: PNP/NPN, Typ przyłącza – szczegóły: Wtyczka M12, 5-pinowa, Czas odpowiedzi: 6 ms
Cechy
Zasada działania Detekcja ultradźwiękowa
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 23,5 mm x 97 mm x 97,5 mm
Rozdzielczość 0,01 mm
Kształt obudowy Widełkowa
Szerokość widełek 60 mm
Głębokość widełek 73 mm
Zakres detekcji 40 mm
Powtarzalność ± 0,1 mm