DMU318-1200/CT-M12 - 50136077
Czujnik ultradźwiękowy firmy LEUZE, zakres: 80 ... 1.200 mm; rozdzielczość: < 2 mm; zasilanie: 10 ... 30 V, DC; sygnał prądowy; konektor M12-4 pin; obudowa M18; długość: 60,3 mm; obudowa tworzywo