DMU318-1600.W3/2VK-M12 - 50136107
Czujnik ultradźwiękowy firmy LEUZE, zakres: 150 ... 1.600 mm; rozdzielczość: < 2 mm; zasilanie: 10 ... 30 V, DC; sygnał napięciowy; wyjście: NPN/NO; konektor M12-5pin; obudowa M18; długość: 88,3 mm; obudowa tworzywo; przyciski