DMU330-6000.3/4CK-M12 - 50136117
Czujnik ultradźwiękowy firmy LEUZE, zakres: 350 ... 6.000 mm; rozdzielczość: 6 mm; zasilanie: 12 ... 30 V, DC; sygnał prądowy; wyjście: PNP/NO; konektor M12-5pin; obudowa M30; długość: 98,8 mm; obudowa tworzywo; przyciski