UB250-F77-E0-V31 - 252742
Czujnik ultradźwiękowy Pepperl+Fuchs, typ odbiciowy, kostka 20x32x12 mm, sn=20-250 mm, NPN/NO, zasilanie 20-30 VDC, konektor M8, odpowiedź = 10Hz, IP67
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Wersja
Wymiary/ Średnica
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Cechy szczególne
Zasilanie
Funkcja wyjścia
Strefa działania
Obudowa
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Ultrasonic direct detection sensor UB250-F77-E0-V31
- Miniaturowa konstrukcja
- Program wejściowy
- Stopień ochrony IP67
- Wskaźnik stanu przełączania, żółta dioda LED
| Opis produktu |
|---|
| Ultradźwiękowy czujnik bezpośredniego wykrywania |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 20 ... 250 mm | |
| Zakres regulacji | 45 ... 250 mm | |
| Martwe pasmo | 0 ... 20 mm | |
| Standardowa tarcza celownicza | 20 mm x 20 mm | |
| Częstotliwość przetwornika | około 400 kHz | |
| Opóźnienie odpowiedzi | ≤ 50 ms | |
| Ograniczenie danych | ||
| Dopuszczalna długość kabla | max. 300 m | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED żółty | stan przełączania i flashowanie: Teach-In | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Znamionowe napięcie robocze | 24 V DC | |
| Napięcie robocze | 20 ... 30 V DC, tętnienie 10% SS ; Czułość 12 ... 20 V DC zmniejszona do 90% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 150 ms | |
| Wejście | ||
| Rodzaj wejścia | 1 wejście programu | |
| Poziom | niski poziom: 0 ... 0,7 V (Teach-In aktywny) wysoki poziom: U B lub otwarte wejście (Teach-In nieaktywny) |
| Impedancja wejściowa | 16 kΩ | |
| Długość impulsu | ? 3 s | |
| Wyjście | ||
| Typ wyjścia | 1 przełącznik wyjście E0, NPN, NO | |
| Znamionowy prąd roboczy | 200 mA, zabezpieczenie przed zwarciem / przeciążeniem | |
| Spadek napięcia | ≤ 2 V. | |
| Powtórz dokładność | ± 1 mm | |
| Częstotliwość przełączania | 10 Hz | |
| Histereza zakresu | typ. 2,5 mm | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 0.01 mA | |
| Wpływ temperatury | 0.17 %/K | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN IEC 60947-5-2:2020, IEC 60947-5-2:2019 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, okres 11 ms | |
| Odporność na wibrację | 10 ... 55 Hz, Amplituda ± 1 mm | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Złącze M8 x 1, 4 piny | |
| Stopień ochrony | IP67 | |
| Materiał | ||
| Obudowa | Poliwęglan | |
| Przetwornik | mieszanka żywicy epoksydowej / pustej szyby; pianka poliuretanowa | |
| Pozycja montażowa | dowolna pozycja | |
| Masa | 10 g | |
| Moment dokręcania, śruby mocujące | max. 0,2 Nm | |
| Ustawienia fabryczne | ||
| Wyjście | Switching point: 250 mm | |