UB500-F42S-E6-V15 - 133982
Czujnik ultradźwiękowy Pepperl+Fuchs, typ odbiciowy, kostka 80x80x34 mm, sn=30-500 mm, 2 x PNP/ NO lub NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, odpowiedź = 8Hz, IP54, synchronizacja, pole widzenia boczne
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Wersja
Wymiary/ Średnica
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Cechy szczególne
Zasilanie
Funkcja wyjścia
Strefa działania
Obudowa
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Ultrasonic sensor UB500-F42S-E6-V15
- 2 niezależne wyjścia przełączające
- Niezwykle mały obszar bezużyteczny
- TEACH-IN
- Tłumienie zakłóceń (regulowana rozbieżność stożka dźwięku z bliskiej odległości)
- Kompensacja temperatury
- Opcje synchronizacji
- Możliwość wyboru NO / NC
| Opis produktu |
|---|
| System pojedynczej głowicy |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 30 ... 500 mm | |
| Zakres regulacji | 50 ... 500 mm | |
| Martwe pasmo | 0 ... 30 mm | |
| Standardowa tarcza celownicza | 100 mm x 100 mm | |
| Częstotliwość przetwornika | około 390 kHz | |
| Opóźnienie odpowiedzi | około 50 ms | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED zielony | świeci na zielono: zasilanie włączone | |
| LED żółty 1 | stałe: przełącznik stanu przełączania wyjście 1 miganie: funkcja programu |
| LED żółty 2 | stałe: przełącznik stanu przełączania wyjście 2 miganie: funkcja programu |
| Czerwona dioda LED | normalna praca: „błąd” funkcja programu: nie wykryto obiektu |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC, tętnienie 10% SS | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 50 mA | |
| Wejście wyjście | ||
| Synchronizacja | dwukierunkowy poziom 0 -U B ... + 1 V poziom 1: +4 V ... + U B wejście impedancja: > 12 KOhm impuls synchronizacji: ? 100 µs, okres interpolacji synchronizacji: ? 2 ms |
| Częstotliwość synchronizacji | ||
| Działanie w trybie wspólnym | max. 95 Hz | |
| Operacja multipleksowania | ≤ 95 / n Hz, n = liczba czujników | |
| Wyjście | ||
| Typ wyjścia | 2 wyjścia przełączające do wyboru PNP, NO / NC | |
| Znamionowy prąd roboczy | 200 mA, zabezpieczenie przed zwarciem / przeciążeniem | |
| Ustawienia domyślne | Punkt przełączania A1: 50 mm, Punkt przełączania A2: 500 mm, szeroki pas dźwiękowy | |
| Spadek napięcia | ≤ 2,5 V. | |
| Powtórz dokładność | ≤ 0,5% punktu przełączania | |
| Częstotliwość przełączania | ≤ 8 Hz | |
| Histereza zakresu | 1% ustawionej odległości roboczej | |
| Wpływ temperatury | ± 1% pełnej skali | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN IEC 60947-5-2:2020, IEC 60947-5-2:2019 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 5 pinów | |