UB800-18GM40A-E4-V1 - 205339
Czujnik ultradźwiękowy Pepperl+Fuchs, typ odbiciowy kątowy, średnica M18, sn=50-800 mm, NPN/ NO lub NC, zasilanie 10-30 VDC, konektor M12, odpowiedź = 4Hz, IP65, L=68 mm
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Wersja
Wymiary/ Średnica
Podłączenie elektryczne
Stopień ochrony
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Cechy szczególne
Zasilanie
Funkcja wyjścia
Strefa działania
Obudowa
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Ultrasonic sensor UB800-18GM40A-E4-V1
- Krótka konstrukcja, 40 mm
- Wskaźniki funkcji widoczne ze wszystkich kierunków
- Switching output
- Można ustawić 5 różnych funkcji wyjściowych
- Program wejściowy
- Kompensacja temperatury
| Opis produktu |
|---|
| System pojedynczej głowicy |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 50 ... 800 mm | |
| Zakres regulacji | 70 ... 800 mm | |
| Martwe pasmo | 0 ... 50 mm | |
| Standardowa tarcza celownicza | 100 mm x 100 mm | |
| Częstotliwość przetwornika | około 255 kHz | |
| Opóźnienie odpowiedzi | około 100 ms | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED zielony | Zasilanie włączone | |
| LED żółty | sygnalizacja stanu przełączenia miganie: wykryto obiekt funkcji programu |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | 10 ... 30 V DC, tętnienie 10% SS | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 20 mA | |
| Wejście | ||
| Rodzaj wejścia | 1 wejście programu odległość robocza 1: -U B ... +1 V, odległość robocza 2: +6 V ... + U B impedancja wejściowa: > Impuls programowy 4,7 kΩ: ? 1 s |
| Wyjście | ||
| Typ wyjścia | 1 przełącznik wyjście E4, NPN, NO / NC, programowalny | |
| Znamionowy prąd roboczy | 200 mA, zabezpieczenie przed zwarciem / przeciążeniem | |
| Ustawienia domyślne | Punkt przełączania A1: 70 mm Punkt przełączania A2: 800 mm | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Powtórz dokładność | ≤ 1% | |
| Częstotliwość przełączania | ≤ 4 Hz | |
| Histereza zakresu | 1% ustawionej odległości roboczej | |
| Wpływ temperatury | ± 1,5% pełnej skali | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN IEC 60947-5-2:2020, IEC 60947-5-2:2019 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 4 piny | |
| Średnica obudowy | 18 mm | |