UC40-11311H - 6081949
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, IO-Link, zasięg 200–1300 mm, wyjście analogowe (prąd/napięcie), 1–2 wyjścia cyfrowe Push-Pull, obudowa prostopadłościenna, synchronizacja do 50 czujników, 4xLED, IP65/IP67.
UC40-11311H - 6081949
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UC40, UC40-11311H, Interfejs komunikacyjny: IO-Link, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 200 mm ... 1.300 mm, 2.000 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 96 ms, Wyjście cyfrowe: 1 ... 2 x Push-Pull: PNP/NPN, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście prądu / Wyjście napięcia, Interfejs komunikacyjny – szczegóły: IO-Link V1.1
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 200 mm ... 1.300 mm, 2.000 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 1 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 96 ms
Częstotliwość przełączania 7 Hz
Czas odpowiedzi 24 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 200 kHz
Zakres odczytu (typowy) Patrz wykresy
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0 %
Interfejsy
IO-Link
Funkcja Dane procesu, Parametryzacja, Diagnostyka, Dostępność danych
Wyjście cyfrowe
Liczba 1 ... 2
Rodzaj Push-Pull: PNP/NPN
Funkcja Wyjście Q2 z możliwością przestawienia: wyjście analogowe/wyjście cyfrowe
Maksymalny prąd wyjściowy IA ≤ 100 mA
Wyjście analogowe
Liczba 1
Rodzaj Wyjście prądu / Wyjście napięcia
Wyjście Q2 z możliwością przestawienia: wyjście analogowe/wyjście cyfrowe
Prąd 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω
Napięcie 0 V ... 10 V, ≥ 100.000 Ω
Rozdzielczość 12 bit
Wejście wielofunkcyjne (MF) 1 x MF
Histereza 20 mm
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 9 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,5 W
Czas inicjalizacji < 300 ms
Wskazanie 4 x LED
Stopień ochrony IP65
IP67
Klasa ochrony III
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 40 mm x 40 mm x 66 mm
Budowa Prostopadłościenny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 120 g
Typ przyłącza Wtyk, M12, 5-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C