UCC2000-30GH70-IE2R2-K-V15 - 238427
Czujnik ultradźwiękowy Pepperl+Fuchs, typ odbiciowy, średnica M30, sn=100-2000 mm, PNP/ NO lub NC, 4-20 mA, zasilanie 20-30 VDC, konektor M12, IP65, odpowiedź = 4Hz, synchronizacja, wybór szerokości wiązki, kompensacja temperatury, powłoka FEP na czole
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Ultrasonic sensor UCC2000-30GH70-IE2R2-K-V15
- Wyjście analogowe 4 ... 20 mA
- 1 wyjście przełączające
- Kompensacja temperatury
- Opcje synchronizacji
- Można sparametryzować za pomocą oprogramowania i interfejsu ULTRA-PROG-IR (akcesoria)
- Wysoka odporność chemiczna dzięki powierzchni przetwornika pokrytej FEP
| Opis produktu |
|---|
| Ultradźwiękowy Czujnik odbiciowy z oddzielnym przetwornikiem |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 100 ... 2000 mm | |
| Zakres regulacji | 150 ... 2000 mm | |
| Martwe pasmo | 0 ... 100 mm | |
| Standardowa tarcza celownicza | 100 mm x 100 mm | |
| Częstotliwość przetwornika | około 200 kHz | |
| Opóźnienie odpowiedzi | ≤ 100 ms | |
| Nominalne oceny | ||
| Dryft temperaturowy | ≤ ± 1,5% pełnej skali | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 125 ms | |
| Ograniczenie danych | ||
| Dopuszczalna długość kabla | max. 300 m | |
| Wskaźniki / środki operacyjne | ||
| LED żółty | wyjście przełączające stan przełączania | |
| LED zielony / żółty | żółty: obiekt w zakresie oceny zielony: Teach-In |
| Potencjometr | switching output adjustable | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Znamionowe napięcie robocze | 24 V DC | |
| Napięcie robocze | 20 ... 30 V DC (w tym tętnienia) | |
| Sinusoida | ≤ 10% | |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 50 mA | |
| Interfejs | ||
| Typ interfejsu | Podczerwień | |
| Tryb | połączenie punkt-punkt | |
| Wejście wyjście | ||
| 0 Level | ≤ 3 V. | |
| Poziom 1 | ? 15 V | |
| Impedancja wejściowa | typ. 900 Ω | |
| Liczba czujników | max. 10. | |
| Przełączanie wyjścia | ||
| Typ wyjścia | 1 przełącznik wyjście PNP, NO (programowalny styk NC) | |
| Ustawienia domyślne | 150 ... 2000 mm (ustawialny za pomocą potencjometru) | |
| Powtórz dokładność | ± 3 mm | |
| Prąd pracy | 300 mA, zabezpieczenie przed zwarciem / przeciążeniem | |
| Częstotliwość przełączania | ≤ 4 Hz | |
| Przełączanie histerezy | 20 mm (programowalny) | |
| Spadek napięcia | ≤ 3 V. | |
| Prąd wyłączenia | ≤ 10 µA | |
| Wyjście analogowe | ||
| Typ wyjścia | 1 prąd wyjściowy 4 ... 20 mA, programowalny rosnąco / malejąco | |
| Ustawienia domyślne | rosnąca rampa; granica oceny A1: 150 mm; granica oceny A2: 2000 mm | |
| Rezystor obciążenia | ≤ 500 Ω | |
| Zgodność ze standardami i dyrektywami | ||
| Standardowa zgodność | ||
| Standardy | EN IEC 60947-5-2:2020, IEC 60947-5-2:2019, EN 60947-5-7:2003, IEC 60947-5-7:2003 | |
| Aprobaty i certyfikaty | ||
| Aprobata UL | Na liście cULus Źródło zasilania klasy 2 | |
| Zatwierdzenie CCC | Zatwierdzenie / oznakowanie CCC nie jest wymagane dla produktów o napięciu ≤36 V. | |
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Odporność na wstrząsy | 30 g, okres 11 ms | |
| Odporność na wibrację | 10 ... 55 Hz, Amplituda ± 1 mm | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | Wtyczka M12 x 1, 5 pinów | |
| Średnica obudowy | 30 mm | |