UCC4000-50GK-B26-8MOL - 312898
Czujnik ultradźwiękowy firmy Pepperl+Fuchs
Parametry produktu
Czas dostawy gdy brak na magazynie
1 tydzień gdy dostępny w PF Niemcy
Gwarancja
12
Producent
PEPPERL+FUCHS
Opisy produktu
Najważniejsze parametry Ultrasonic sensor UCC4000-50GK-B26-8MOL
- Gwint M50
- Przetwornik pokryty PTFE
- Tryb oszczędzania energii
- Wyjście PWM
- Fizyczny interfejs LIN
- Interfejsy szeregowe
- Kompensacja temperatury
| Opis produktu |
|---|
| System pojedynczej głowicy |
| Ogólne specyfikacje | ||
|---|---|---|
| Zasięg wykrywania | 250 ... 4000 mm | |
| Martwe pasmo | 0 ... 250 mm | |
| Standardowa tarcza celownicza | 100 mm x 100 mm | |
| Częstotliwość przetwornika | około 75 kHz | |
| Specyfikacje elektryczne | ||
| Napięcie robocze | dla pracy UART i PWM: U UART / PWM = 2,5 ... 5 V DC, typowo 3,3 V dla pracy LIN: U LIN </ sub > = 8 ... 18 V DC, typowo 12 V. |
| Prąd zasilania bez obciążenia | ≤ 60 mA przy 3,3 V DC ≤ 20 mA przy 12 V DC |
| Wskazanie prądu spoczynkowego | < 3 µA w trybie czuwania przy pracy UART i PWM | |
| Pobór mocy | ≤ 250 mW w trybie pracy pomiaru | |
| Opóźnienie czasowe przed dostępnością | ≤ 95 ms | |
| Interfejs 1 | ||
| Typ interfejsu | Fizyczny interfejs LIN | |
| Szybkość transmisji | 19,2 kBit / s (8N1) | |
| Czas cyklu | 80 ms | |
| Rozdzielczość | 16 mm (co odpowiada 1 LSB) | |
| Interfejs 2 | ||
| Typ interfejsu | UART 3.3 V. | |
| Czas cyklu | 80 ms | |
| Wejście | ||
| Rodzaj wejścia | Tryb gotowości aktywny | |
| Poziom sygnału | niski: 0 ... 0,8 V. | |
| Wyjście | ||
| Typ wyjścia | PWM wyjście (PNP), nie zabezpieczone przed zwarciem | |
| Rozdzielczość | długość impulsu 10 µs / cm | |
| Znamionowy prąd wyjściowy | max. 10 mA | |
| Wpływ temperatury | 3% pełnej skali w całym zakresie temperatur | |
| Zgodność z dyrektywą | ||
| Zgodność elektromagnetyczna | ||
| Warunki otoczenia | ||
| Temperatura otoczenia | -25 ... 70 ° C (-13 ... 158 ° F) | |
| Temperatura przechowywania | -40 ... 85 ° C (-40 ... 185 ° F) | |
| Specyfikacja mechaniczna | ||
| Rodzaj połączenia | stały kabel z wtyczką | |
| Stopień ochrony | IP66 / IP67 (bez złącza) | |
| Materiał | ||
| Obudowa | PBT | |
| Złącze | Molex connector 70107-0007 | |
| Liczba pinów | 8 | |
| Kabel | ||
| Długość | 276 mm ± 20 mm | |