UM18-211126112 - 6048393
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, cylindryczny, gwint M18, zasięg 30–250 mm, ograniczenie 350 mm, wyjście prądowe, kątowy wylot, czas odpowiedzi 8 ms, kompensacja temperatury, IP65/IP67.
UM18-211126112 - 6048393
Zdjęcia produktów to ilustracje poglądowe i mogą się różnić od rzeczywistego wyglądu produktu.
Dodaj do porównania Usuń z porównania
Produkt na zamówienie
Wysyłka w ciągu: 2-3 tygodnie
Czas dostawy gdy brak na magazynie
2-3 tygodnie
Gwarancja
12
Producent
SICK
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-211126112, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 30 mm ... 250 mm, 350 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Kątowy, Czas odpowiedzi: 32 ms, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście prądu
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 30 mm ... 250 mm, 350 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,069 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 32 ms
Czas odpowiedzi 8 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 320 kHz
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Interfejsy
Wyjście analogowe
Liczba 1
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω
Rozdzielczość 12 bit
Wejście wielofunkcyjne (MF) 1 x MF
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 10 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Czas inicjalizacji < 300 ms
Wskaźnik 2 x LED
Stopień ochrony IP65 / IP67
Klasa ochrony III
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 68,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Kątowy
Masa 30 g
Rozmiar gwintu M18 x 1
Typ przyłącza Wtyk, M12, 5-biegunowy
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C