UM18-211127111 - 6048394
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, cylindryczny, gwint M18, zasięg 30–250 mm, ograniczenie 350 mm, wyjście napięciowe, czas odpowiedzi 8 ms, kompensacja temperatury, IP65/IP67.
UM18-211127111 - 6048394
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-211127111, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 30 mm ... 250 mm, 350 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Prosty, Czas odpowiedzi: 32 ms, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście napięcia
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 30 mm ... 250 mm, 350 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,069 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 32 ms
Czas odpowiedzi 8 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 320 kHz
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Liczba 1
Rodzaj Wyjście napięcia
Napięcie 0 V ... 10 V, ≥ 100.000 Ω
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 15 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 52,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Prosty
Masa 25 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C