UM18-212126112 - 6048399
Dalmierz ultradźwiękowy SICK, zasięg 65–350 mm, wyjście analogowe prądowe 4–20 mA, kątowy wylot nadajnika, M12 5-pin, metalowa obudowa, rozdzielczość 12 bit, IP65/IP67, kompensacja temperatury.
UM18-212126112 - 6048399
Opisy produktu
Dalmierze ultradźwiękowe, UM18, UM18-212126112, Interfejs komunikacyjny: -, Zasięg roboczy, zasięg graniczny: 65 mm ... 350 mm, 600 mm, Typ przyłącza: Wtyk, M12, 5-biegunowy, Wylot nadajnika: Kątowy, Czas odpowiedzi: 64 ms, Rodzaj wyjścia analogowego: Wyjście prądu
Cechy
Zasięg roboczy, zasięg graniczny 65 mm ... 350 mm, 600 mm
Obiekt pomiaru Obiekty naturalne
Rozdzielczość ≥ 0,069 mm
Powtarzalności ± 0,15 %
Dokładność pomiaru ± 1 %
Kompensacja temperatury Tak
Czas odpowiedzi 64 ms
Czas odpowiedzi 16 ms
Częstotliwość ultradźwięków (typowa) 400 kHz
Charakterystyka bezpieczeństwa technicznego
MTTFD 101 lat(a)
DCavg 0%
Liczba 1
Rodzaj Wyjście prądu
Prąd 4 mA ... 20 mA, ≤ 500 Ω
Instalacja elektryczna
Napięcie zasilające UB DC 10 V ... 30 V
Pobór mocy ≤ 1,2 W
Mechanika
Wymiary (szer. x wys. x głęb.) 18 mm x 18 mm x 68,7 mm
Budowa Cylindryczny
Wylot nadajnika Kątowy
Masa 30 g
Dane dotyczące otoczenia
Temperatura otoczenia podczas pracy –25 °C ... +70 °C
Temperatura otoczenia podczas przechowywania –40 °C ... +85 °C